Zhu Zhu Pets žaislai – nesirinkite netinkamo žiurkėno

„Zhu Zhu Pets“ žaislų asortimentą gamina įmonė „Cepia LLC“. Nuo pat „Cepia“ įkūrimo 2002 m. jie sutelkė savo pastangas į smagių vaikiškų žaislų, kurie tikrai peržengia technologijų ribas, gamybą palyginti nebrangiose pakuotėse. Keletas ryškesnių žaislų sėkmės yra „Glo-e bear“, „Hydro Max“ ir „Sky Raptors“. Žaislų „Zhu Zhu Pets“ (dažnai klaidingai rašomi „Zoo Zoo Pets“ žaislai ir net „Zu Zhu Pets“ žaislai) pristatymas išties iškėlė įmonę į vaikiškų žaislų stalų priešakyje ir, tikėtina, tapo geriausiai parduodamu žaislu 2009 m. Šiuo metu modelių asortimente yra tik žiurkėnų augintiniai ir jų priedai, tačiau esant tokiai paklausai, kas žino, kokia bus „naminių gyvūnėlių“ serija ateityje.

Tiems iš jūsų, kurie per šias Kalėdas ar vėliau ketinate įsigyti Zhu Zhu žiurkėnų, iš esmės galite pasirinkti iš keturių pagrindinių žiurkėnų veislių ir šiuo metu vieną išskirtinį žiurkėnų žaislą. Kiekvienas iš jų yra skirtingos spalvos ir tinka skirtingiems vaikams dėl individualių augintinio žaislo savybių ir savybių. Pasirinkimas, kuris iš jų patiks jūsų vaikui ir su kuriuo jam bus linksmiausia, priklausys nuo to, ar tėvai nupirks tinkamiausią derinį prie vaiko asmenybės.

Ponas Squigglesas yra perkamiausias žiurkėnas ir beveik išliko tokioje pozicijoje nuo tada, kai buvo pristatyti Zhu Zhu žaislai. Jei jūsų vaikas nori greito ir įsiutusio mažo gyvūno, ponas Squiggles gali būti puikus pasirinkimas. Šviesiai rudos spalvos, jis galbūt labiausiai primena tikrą žiurkėną iš visų penkių. Ponas Squigglesas mėgsta slampinėti ir slampinėti visu greičiu, o kai atsitrenkia į bet ką, išgirsta isteriškų garsų.

Pipsqueak yra daugiau ar mažiau antras pagal populiarumą vaikų pasirinkimas, tačiau dažnai periodiškai nuverčia poną Squigglesą dėl pole-pozicijos. Pipsqueak yra puiki švelni geltona spalva, kurią ypač mėgsta merginos. Pipsqueaks, kaip ir ponas Squigglesas, taip pat mėgsta greitai vaikščioti tyrinėjimo režimu, bet nuraminti ją ir įjungti meilės režimą, o jūsų vaikai praleis valandas, skirdami jai rūpestį ir dėmesį.

Num Nums yra tikroji ponia ir turbūt pati įkyriausia iš visų žiurkėnų gaujų. Jai patinka tyrinėti aplinką ir nerimauti dėl visko, skleisdama visus garsus ir garsus, kuriuos taip gerai skleidžia. Vis dėlto neleiskite, kad tai jūsų apgautų, nes tyrinėjimo režimu ji tikrai gali vaikščioti taip gerai, kaip kitas žiurkėno žaislas. Num Nums mėgsta maistą ir mėgsta leisti laiką Funhouse žiurkėnų virtuvėje, vaikai mėgsta žiūrėti ir klausytis visų jos skleidžiamų garsų.

Chunk yra sniego baltumo žiurkėnas iš Zhu Zhu Pets asortimento, o mergaitėms patinka ši spalva, tačiau tiek mergaitėms, tiek berniukams patinka jo asmenybė. Chunkas yra jų banglentininkas, mėgstantis gyventi ramiai ir ramiai mėgautis viskuo, kas vyksta pasaulyje. Jo prioritetas yra ne nuolat slampinėti ir slampinėti, kaip ponas Squigglesas ar Pipsqueak, bet jis labiau patenkintas savo tempu. Chunkas iš tikrųjų pasirodo tada, kai jis daro tai, ką moka geriausiai – naršo banglentę. Vaikams patinka žiūrėti, kaip Chunkas įlipa į savo lentą ir demonstruoja visus savo šaunius judesius bei skleidžia visus mielus garsus, kaip gali tik Chunkas.

Patches yra Zhu Zhu augintinis, kurį galima įsigyti tik kaip paketo dalį. Plačiausiai prieinami paketai, jei norite įsigyti Zhu Zhu pleistrų, apima Funhouse arba žiurkėnų namų pradžios rinkinį. Pleistrai yra tamsesnės geltonos spalvos su didele balta dėmė ant nugaros. Patches mėgsta gėles ir tyrinėjimo režimu ima jas medžioti.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.