Žalias ir sveikas maistas gali būti jūsų augintinio dietos alternatyva

Šiuolaikiniai naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojai yra tvirti dėl savo ėdalo, kuriame yra 100 % maistingų ingredientų, skirtų šunims ir katėms. Nepaisant to, dabartinė naminių gyvūnėlių dieta yra visiškai pagrįsta žmonių maisto šalutiniais produktais ir atliekomis. Laimei, kai kurios naminių gyvūnėlių ėdalo įmonės susiduria su iššūkiu ir siūlo sveiką, ekologišką naminių gyvūnėlių maistą. Nepaisant to, kai kurie naminių gyvūnėlių savininkai, susirūpinę savo augintinio sveikata, savo šuniui ar katei pasirenka žalio maisto racioną.

Neapdoroto maisto dietos privalumai

Kramtant yra mažesnė tikimybė, kad neapdoroti kaulai pakenks dėl skeveldrų.

Gyvūnų pašarų dietos šalininkai teigia, kad žalias maistas turi visą mitybą, kurios reikia augintiniams, pavyzdžiui, vitaminų, fitoelementų, mineralų ir antioksidantų, kad jie išliktų sveiki.

Neapdoroto maisto dietos trūkumai

Neapdoroto maisto raciono paieška ir organizavimas jūsų augintiniui gali būti brangus ir atimti daug laiko.

Šeriant savo augintinį žaliaviniu maistu, reikia laikytis atsargumo. Šiandien augintiniai yra labiau pažeidžiami įvairių ligų ir yra imlesni nei jų pirmtakai, nes per daugelį metų jiems gaminamas netinkamas ėdalo pasirinkimas.

Deja, mėsa bakalėjos parduotuvėse yra pripildyta antibiotikų ir įvairių kitų teršalų, todėl žalia mėsa gali būti labai toksiška katėms ir šunims.

Ar vis dar galimos žalio maisto dietos naminiams gyvūnėliams?

Labai sunku kopijuoti gamtą, kai į savo augintinio racioną bandote integruoti identiškus riebalų, vitaminų, angliavandenių ir baltymų kiekius. Dėl nedidelio maitinimo organizavimo trūkumo gali trūkti svarbių maistinių medžiagų, baigiant nesubalansuotu jūsų augintinio maistu.

Nors jūsų augintiniui skirta žaliavinio maisto dieta yra kuo žavėtis, vis tiek reikia būti atsargiems. Kai kurie veterinarijos gydytojai siūlo į jūsų augintinio racioną įtraukti žalių, ekologiškų baltymų ir daržovių, šiek tiek garinant paukštieną, mėsą, daržoves ir kiaušinius, prieš šerdami juos savo augintiniui. tai sumažina parazitų ir bakterijų užteršimo tikimybę.

Sveika dieta jūsų augintiniui

Gyvūno savininkas turi būti jautrus savo augintinio poreikiams. Geros formos augintinis turi gražų kailį, aiškias akis, gaivų kvapą ir džiaugsmingą, žaismingą požiūrį. Deja, tiek daug naminių gyvūnėlių neatitinka šio kriterijaus ir kenčia nuo daugybės sveikatos problemų dėl savo mitybos, kitaip nei jų savininkai.

Holistiniai veterinarijos gydytojai mano, kad daugelio naminių gyvūnėlių ėdalo žalingos sudedamosios dalys sukelia ligas naminių gyvūnėlių gyvenime. Jų pasiūlymas – augintinius šerti natūraliu kačių ir šunų maistu. Didelės naminių gyvūnėlių ėdalo įmonės nepateikia to, kas jų etiketėse rodo „gerai subalansuotą natūralią mitybą“.

Žinomas veterinarijos gydytojas ir nusistovėjusios gyvūnų klinikos vadovas pataria papildyti komercinį naminių gyvūnėlių maistą nedideliais kiekiais žmonėms skirto maisto, pavyzdžiui, mėsos ir daržovių; tačiau reikėtų vengti riebių stalo likučių ir picos.

Be to, kas mėnesį patariama keisti maistą, kad išvengtumėte mitybos trūkumo ir toksiškumo. Sveikas naminių gyvūnėlių maistas turėtų turėti kokybiškų ingredientų, atėmus visas kenksmingas chemines medžiagas. Jį sudaro nepakeičiamos riebalų rūgštys, mišrių tokoferolių mišinys ir natūralūs konservantai. Kaip augintinio savininkas, jūsų pareiga yra užtikrinti, kad jūsų augintinis valgytų sveikai. Jūsų augintinio sveikata priklauso nuo jūsų.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.