„WoW Hunter“ augintinių vadovas – 5 būtini augintiniai

„WoW“ yra keletas medžiotojų augintinių su unikalia arba reta oda, kuri tiesiog atrodo nuostabiai! Skaitykite toliau ir sužinokite, kokius „wow hunter“ augintinius turėtumėte pagalvoti, jei norite kažko unikalaus ir nuostabaus.

1 augintinis – trachela

Tai dvigalvis baltas paukštis su juodomis juostomis. Jį galima rasti Terokkar mieste ant Carrion Hill ir yra vienintelis paukštis su šia oda. Šio paukščio pranašumas yra tai, kad jis veikia įprastu pakartotinio neršto laikmačiu, todėl jums nereikės laukti amžiaus, kad jis pradėtų neršti.

2 augintinis – Echeyakee arba Sian-Rotam

Tai vienintelės dvi katės žaidime, turinčios baltą liūto odą. Echeyakee galima rasti 16 lygyje per jo vardu pavadintą užduotį ir gali būti gana šaunus augintinis iki pat aukštesnių lygių. Jei praleidote Echeyakee, Sian-Rotam yra puiki galimybė vėliau gauti tą pačią odą. Jį galite rasti Frostsaber Rock in Winterspring (jo lygis yra 60).

3 augintinis – Uhk’loc

Tai vienintelė reta gorilos oda žaidime ir yra balta, 52 lygio minia. Jį rasite Fungal Rock urvo gale, kuris yra viršutiniame dešiniajame Un’Goro kraterio kampe. Tai gana gražiai atrodantys augintiniai, o balta oda tikrai išsiskirs.

4 augintinis – Zarakas

Šis 19 lygio voras turi unikalią išvaizdą – smailios, plonos juodos kojos su juodos ir raudonos spalvos korpusu sukuria puikią bendrą išvaizdą. Jei norite jį sutramdyti, eikite į Bloodmyst salą – minia yra ieškojimo minties dalis, todėl gali tekti palaukti, kol ji vėl išnerš.

5 augintinis – geležinis žandikaulis

Šio 63-64 lygio vilko kailis turi unikalų rudą atspalvį, tai gana subtilus efektas, bet tikrai pakankamai, kad būtų pastebėtas. Jį rasite netoli Firewing Point Terokkar mieste – tai nėra elitas, todėl jį sutramdyti turėtų būti lengviau nei daugelį.

Tikimės, kad iš šio sąrašo turite keletą gerų idėjų apie naminius gyvūnus – tiesiog nepamirškite atmerkti akių ir tikrai rasite ką nors puikaus!

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.