Virdžinijos pabėgimas su gyvūnais

Jei esate kaip ir dauguma augintinių tėvų, tikriausiai išlepinate savo augintinį, apipildami jį meile ir meile. Taigi, kai išvykstate atostogauti, norite apsistoti naminiams gyvūnėliams pritaikytame būste, kuriame jums abiem siūlomi ypatingi patogumai ir tavo augintinis.

Nesvarbu, kokio tipo atostogas planuojate, Virdžinija yra nuostabi vieta. Daugelis apgyvendinimo įstaigų ne tik priima jūsų augintinį, bet ir elgiasi su juo kaip su svečiu bei suteikia ypatingų privilegijų. Be to, darbuotojai mielai rekomenduos vietas, kur jūs ir jūsų šuo gali vykti kartu, todėl jūsų atostogos bus dar ypatingesnės. Nors Virdžinijoje yra daug naminiams gyvūnėliams pritaikytų apgyvendinimo galimybių, toliau pateikiamos tik kelios apgyvendinimo vietos, kuriose darbuotojai myli gyvūnus taip pat, kaip ir jūs, ir elgiasi su jais kaip su šeimos dalimi.

Sandbridge nekilnojamojo turto nuoma atostogoms – „Sandbridge Realty“, siūlanti puikias šeimos atostogas, valdo 43 naminius gyvūnus nuomojamus namus, kuriuose laukiami šunys Sandbridge Byče, esančiame pietinėje Virdžinijos paplūdimio dalyje. (Atsiprašome, bet katės neįleidžiamos.) Kai užsiregistruosite savo naminiams gyvūnėliams pritaikytame atostogų namelyje, jūsų šuo gaus nemokamų dubenėlių. Darbuotojai taip pat gali rekomenduoti vietinius šunų parkus, kuriuose jūs ir jūsų šuo galėtų bėgioti ir žaisti.

„Hopkins Ordinary“ nakvynė ir pusryčiai – Sperryville miestelyje įsikūrusiame naminiams gyvūnėliams skirta nakvynės su pusryčiais namai „Garden Cottage“ priima naminius gyvūnus. Kai užsiregistruosite, jūsų pūkuotas draugas gaus nemokamų naminių gyvūnėlių dubenėlių. Nedvejodami pasiteiraukite darbuotojų apie naminiams gyvūnėliams pritaikytus pėsčiųjų maršrutus. Jie ne tik gali pateikti vietovės žemėlapius, bet ir pasiūlyti vaizdingiausias vietas bei pritaikyti maršrutą jūsų šuniui.

„Holladay House“ nakvynė ir pusryčiai – Šiame naminiams gyvūnėliams pritaikytame nakvynės su pusryčiais namuose, įsikūrusiame Orange miestelyje, augintiniai priimami sodo kambaryje. Įsiregistruodami jūsų šuo ar katė gaus pasveikinimo krepšelį, kuriame yra dubenys, skanėstai ir žaislas. Jei jums patinka visur vežtis savo šunį, jums pasisekė. Apsilankykite vyninėse, kuriose galite atsivežti savo šunį. (Darbuotojai suteikia nemokamus bilietus į vyno daryklą.) Arba užsukite į vieną iš lauko maitinimo įstaigų, kuriose galima apsistoti su šunimis.

Washington Suites Alexandria – Įsikūręs kelios minutės nuo Aleksandrijos senamiesčio, šis naminiams gyvūnėliams pritaikytas viešbutis priima augintinius tam skirtuose liukso numeriuose. Šiose patalpose, kuriose yra daug vietos net didžiausiam šuniui, jausitės kaip namie. Visiškai įrengtoje virtuvėje gaminkite savo augintinio mėgstamą maistą. Vedžiokite savo šunį tam skirtose viešbučio vietose arba paprašykite darbuotojų rekomenduoti vietinius šunų parkus. Apsilankykite Aleksandrijos senamiestyje ir atsipalaiduokite restorane, kuriame šunys gali lankytis lauko valgomajame.

Iris Inn – Šiame naminiams gyvūnėliams skirtame poilsio namelyje Veinsbore, iš kurio atsiveria vaizdas į Shenandoah slėnį nuo 12 akrų Blue Ridge kalno viršūnės, šunys laukiami Deep Woods Cottage ir Garden Path Cottage. (Atsiprašome, bet katės neįleidžiamos.) Jūs ir jūsų šuo galite atsipalaiduoti šiose erdviose patalpose ir mėgautis gražia, miškinga aplinka. Naršykite Veinsboro centrą, kuriame yra šunų vedžiojimo vietos, arba apsilankykite kai kuriose vyno daryklose ir alaus daryklose, kuriose leidžiami šunys.

Liukso numeris „Stay Over“ – Šis Hopewell miestelyje įsikūręs viešbutis, skirtas augintiniams, siūlo jūsų augintiniui daugybę meilės ir leidžia jam jaustis kaip namie. Kai užsiregistruosite, jūsų šuo ar katė gaus nemokamų žaislų. Darbuotojai taip pat mėgsta dovanoti skanėstus. (Jūsų augintinis tikriausiai neprieštaraus.) Galite vedžioti savo šunį tam skirtose, naminiams gyvūnėliams leidžiamose viešbučio patalpose. Tačiau būtinai paprašykite darbuotojų rekomenduoti vietinius šunų parkus, kad jūsų šuo galėtų bėgioti ir žaisti.

Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos ir kitus naminiai gyvūnai Virdžinijoje apsilankykite TripsWithPets.com. Atostogaudami norite būti palepinti, todėl rinkitės nakvynę, kurioje taip pat bus pasiūlyti ypatingi patogumai jūsų augintiniui. Juk atostogos – tai pabėgimas visai šeimai, įskaitant jūsų keturkojį šeimos narį.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.