Vėžlių pirkimas kaip augintinis

Perkant vėžlį kaip augintinį, reikia šiek tiek apgalvoti ir planuoti, kaip ir perkant bet kurį kitą augintinį. Reikia atsižvelgti į keletą svarbių dalykų, pavyzdžiui, kokio vėžlio norite, kokie jo poreikiai ir ar galėsite jį aprūpinti.

Daugelis žmonių mano, kad norint turėti vėžlius kaip augintinius, nereikia daug darbo ar priežiūros. Tiesą sakant, vėžlių pirkimas ir parsivežimas į namus kaip augintinis reikalauja daug įsipareigojimų ir rūpesčio.

Vidutinė vėžlių gyvenimo trukmė yra apie penkiasdešimt metų ir tai yra vienas iš pagrindinių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai norite įsigyti vėžlį. Ypač jei perkate vėžlį kaip augintinį vaikui. Nors vėžlius lengviau prižiūrėti nei tam tikrų rūšių augintinius, jiems vis tiek reikia meilės ir dėmesio, tinkamos aplinkos ir mitybos, kad galėtų sveikai gyventi.

Priklausomai nuo to, kokį vėžlį pasirinksite kaip savo augintinį, turėsite atlikti reikiamą tyrimą, kad sužinotumėte, kokioje aplinkoje jie turi gyventi ir ko jiems reikia maistui.

Daugumos naminių vėžlių poreikiai yra panašūs, kiek tai susiję su mityba, kuri iš esmės yra šviežių daržovių įvairovė, o salotos yra vienas populiariausių pasirinkimų. (Tačiau venkite ledkalnio salotų, nes tai gali sukelti viduriavimą.) Yra įvairių rūšių vėžlių, kuriuos galite turėti, įskaitant pusiau vandens vėžlius ir visiškai sausumos vėžlius.

Jie visi yra panašūs daugeliu atžvilgių, tačiau kiekvienas iš jų turi specifinių poreikių, todėl pirkdami turėtumėte pasikalbėti su savo naminių gyvūnėlių parduotuvės ekspertu. Turite pasirinkti vėžlį, kuris labiausiai tinka jūsų namų gyvenimui ir jūsų gebėjimui suteikti jam gerą gyvenimą. Kai kuriems naminiams vėžliams nereikia tiek specialių apšvietimo ir šildymo sąlygų, kiek kitiems, todėl turėtumėte įsitikinti, kad pakankamai žinote apie įvairias naminių vėžlių rūšis, kai norite juos įsigyti ir parsivežti namo kaip kitą augintinį.

Galite užmegzti nuostabius santykius su savo augintiniu vėžliu, ir daugelis žmonių, kurie skiria laiko susipažinti su savo vėžliu, mano, kad su jais įmanoma užmegzti visavertį ir naudingą ryšį.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.