Veiksmai, kaip pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį

Nepaisant naujausių mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių tendencijų, kompiuteriai šiandien vis dar plačiai naudojami darbo vietose, ypač įmonių versle, o ne tik mažose ir vidutinėse įmonėse (MVĮ), kur jų niekada negalima pakeisti ir vis tiek jais naudojasi namų / namų vartotojai.

Nešiojamojo kompiuterio pagreitinimas gali būti svarbiausias veiksnys tinkamam kompiuteriui, nes kuo daugiau ką nors naudojate, tuo daugiau priežiūros reikia. Tačiau bent jau kompiuteriai yra mažiau susiję su nusidėvėjimu ir daugiau susiję su rafinavimu, filtravimu ir nepageidaujamų duomenų iš mašinos sijojimu. Šiame dokumente arba vadove išsamiai aprašomi būdai, kaip pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį.

Kaip pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį atliekant valymą

Visose „Microsoft Windows“ versijose yra integruota disko valymo ir disko defragmentavimo parinktis. Kadangi tai yra pagrindinė paslaugos ir valymo dalis, skirta efektyviai paspartinti nešiojamąjį kompiuterį, labai priklauso nuo to, kaip šis metodas buvo išbandytas, todėl paspartinkite „Windows 10“, naujausią „Windows“ versiją ir jau esate pasiruošę efektyvus kompiuteris.

Kaip pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį atliekant valymą, bet kas tai tiksliai?

Kai naudojatės kompiuteriu daugiausia internetu, duomenis pasiekiate srautiniu būdu arba galbūt net atsisiųsdami. Dabar, nors taip ir yra, jūsų aparatas išsaugo mažus duomenų failų bitus į standųjį diską nuorodoms ir žurnalo informacijai, kad kitą kartą apsilankius, aparatams būtų geriau pažįstama ši užklausa ir abipusis informacijos perdavimas. dėl to greitas vykdymas. Taigi, jei naudojatės kompiuteriu, vėlgi daugiausia internetu, du kartus per dieną, kartą per dieną ar net tik 3 dienas per savaitę, tada, kaip matote, mažų failų kiekis gali greitai padidėti. Tai reiškia, kad valyti reikia kaskart. Yra daug žingsnių, kaip pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį jį išvalant Laikini failai, sistemos failai, „Windows“ naujinimas ir aplanko „Atsisiuntimai“ išvalymas. Jus nustebins daugybė kompiuterių, kuriuose atsisiuntimų aplankas yra pilnas pasikartojančių duomenų, kurių nebereikia, aš juos mačiau.

Kaip pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį – defragmentavimas

Vykdydami sėkmingą „Išvalyti dabar“, reiškia, kad dabar išvalėte kompiuterį nuo šiukšlių ir tik dabar galite suprasti, ar prasminga pradėti disko defragmentavimą, kad būtų galima pagreitinti nešiojamąjį kompiuterį. Ką reiškia disko defragmentavimas? iš esmės jis optimizuoja diską, pertvarkydamas kietajame diske esančius failus į tokią būseną, kuri logiškai ir nuosekliai būtų prasminga standžiajam diskui, kad kompiuterinės sistemos veikimas taptų lengvesnis ir efektyvesnis, o vartotojui būtų malonu. ir patogus kompiuterio naudojimo būdas.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.