Švariausi augintiniai jūsų namams

Savininkams augintiniai yra draugystės, komforto ir meilės šaltinis. Jie tampa šeimos dalimi. Kai kurie yra namų augintiniai, o kai kurie gyvena lauke. Nusprendus įsigyti naminį gyvūnėlį, būtinai reikia atsižvelgti į švarą.

Kažkas bus atsakingas už tai, kad augintinis ir jo vieta būtų švari, todėl vienas iš pasirinkimo žingsnių yra išsiaiškinti, kurie augintiniai yra švariausi.

Katės

Nedaug žmonių ginčytųsi su tuo, kad katės yra švarios. Jie nuolat maudosi patys ir savo kūno funkcijoms naudoja kraiko dėžę. Nebent katė atsisako būti mokoma prie kraiko dėžės, jie yra labai švarūs augintiniai.

Kačių trūkumas yra plaukų kamuoliukai ir slinkimas. Plaukų kamuoliukai yra plaukų sankaupos, kurios susikaupia dėl nuolatinio katės maudymosi. Galų gale katė jas atslūgs, o vieta nėra graži, o valyti bus gana nemalonu. Išliejimas nėra nemalonus, tik nepatogumas, nes jis patenka ant drabužių, baldų ir padeda sukurti dulkių zuikius.

Kitas veiksnys, kuris vaidina prieš katę, yra jų smalsumas. Katės yra žinomi nosingos, o jų gebėjimas šokinėti kartu su smalsumu yra netvarka, kurios laukia. Kai kurie pavyzdžiai yra nuo prekystalių numuštos taurės ir apversti žuvies dubenys.

Šunys

Šunys yra netvarkingesni už kates, tai savaime suprantama. Juos šiek tiek sunkiau treniruoti ir dažnai tenka vestis į lauką. Tai reiškia, kad jei paliksite vieną, namuose gali įvykti nelaimingi atsitikimai.

Šunis reikia maudyti ir šukuoti; jie negali susitvarkyti. Jei nemaudysite, jie gali skleisti kvapą, kuris nėra geras namams. Šunys taip pat pašiūrė; net ir tie, kurie pažymėti kaip neslinkantys, neteks plaukų.

Paukščiai

Paukščiai patys savaime nėra tokie netvarkingi. Tačiau jų narvus reikia išvalyti, o kai kurie paukščiai išspjauna saulėgrąžų lukštus iš narvo ir ant grindų. Jie yra gana geras pasirinkimas tiems, kurie ieško augintinio su nedideliu priežiūra. Švarus vanduo ir maistas, o kartais ir narvelio valymas.

Žiurkėnai

Žiurkėnai yra mieli, bet jie savo narvuose daro netvarką. Būdami lizdai, jie perneša daiktus visame narve. Jie nėra ypač svarbūs dėl to, kur jie atsipalaiduoja, todėl visas narvas paprastai kvepia, jei jis nėra dažnai valomas. Jie nereikalauja daug dėmesio, bet jų narvas reikalauja, bent jau kas savaitę.

Gyvatės

Švariausias augintinis namams yra tikriausiai labiausiai tikėtinas pasirinkimas daugumai žmonių. Nors jas turi daug žmonių, gyvatės, pavyzdžiui, rutuliniai pitonai, daugeliui žmonių nėra mėgstamiausi augintiniai. Tiesą sakant, daugelis žmonių prie jų neprieis. Tačiau jie reikalauja mažai dėmesio, neslenka plaukų, o mažiausias jų kūno atliekų kiekis yra lengvai išvalomas.

Beta žuvis

Kartu su rutuliniu pitonu Beta žuvis būtų kitas švariausias namų augintinis. Šioms žuvims nereikia akvariumų su filtrais, todėl nereikia valyti. Viskas, ko jiems reikia, yra dubenėlis vandens, kuris retkarčiais keičiamas ir kasdien įlašinama šiek tiek maisto.

Švariausi augintiniai nėra tie, kuriuos renkasi dauguma žmonių, tačiau jie egzistuoja. Naminiai gyvūnai yra kaip ir visa kita, kuo daugiau jie reikalauja, tuo daugiau grąžina. Niekas negali ginčytis, kad šalia jų priglausti šuniuką yra visai šalia, kai šalia jų dubenyje plaukioja Beta žuvis.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.