Sumažinkite išlaidas naminiams gyvūnėliams su naminių gyvūnėlių draudimu

Naminiai gyvūnai yra puikūs kompanionai, o jų laikymas yra džiuginanti patirtis. Daugelis iš jūsų mėgsta turėti naminius gyvūnus savo namuose, tačiau tuo pat metu nekenčiate didelių išlaidų, susijusių su jų išlaikymu. Įprasti jų auklėjimo dalykai, tokie kaip maistas ir priežiūra, veterinarijos sąskaitos, gydymas ligos atveju ir daugelis kitų su jais susijusių dalykų verčia išleisti daug pinigų. Gyvūnų draudimas yra puikus dalykas, kuriuo turėtumėte pasinaudoti, kad geriausiems draugams būtų suteiktas geriausias maistas ir gydymas. Taip jums gali būti lengviau apmokėti savo augintinio veterinarinio gydymo išlaidas.

Norėdami įsitikinti, kad turite geriausią savo augintinių draudimo polisą, turite daug ištirti įmones, siūlančias tokią išmoką, ir palyginti jų draudimo planus bei įmokas. Tada nuspręskite, kas siūlo visą gyvenimą trunkančio draudimo planus ir turi prieinamą priemokų polisą. Tačiau daugeliu atvejų jūsų įmoka bus pagrįsta keliais veiksniais, pavyzdžiui, kurį augintinį norite apdrausti, jo veislę ir su juo susijusias ligas ar problemas.

Kokių rūšių gyvūnų draudimo galima rasti?

Draudimo polisas įvairiose įmonėse skiriasi. Ieškodami tokios įmonės, rasite daugybę polisų ir draudimo planų tipų. Gali būti, kad nedaugelis siūlys ribotą sumą per metus, pvz., 3000 USD, ir nedaugelis siūlys 7000 USD metinį limitą. Pastarojo tipo aprėpties planas tinka augintiniams, sergantiems viena lėtine liga, kuriai reikia tiek daug gydymo išlaidų. Metiniai planai yra ekonomiški augintiniams, sergantiems keliomis ligomis.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti apsidraudus augintiniui

Jei norite gauti geriausią savo mylimų augintinių draudimą, reikia atsižvelgti į daugelį dalykų:

  • Praėjo 25 metai nuo tada, kai buvo pradėtas augintinio pašalpos verslas, ir per šį ilgą laikotarpį tūkstančiai įmonių pradėjo siūlyti naminių gyvūnėlių draudimo planus. Todėl jums reikia ištirti ir rasti vieną stabilią ir gerą reputaciją turinčią įmonę.
  • Peržiūrėkite planus ir pasirinkite platesnę aprėptį. Įsitikinkite, kad gaunate nemokamas personalo paslaugas, susijusias su veterinariniais klausimais.
  • Draudimo planas neturėtų apriboti jūsų veterinarijos gydytojų ar ligoninių pasirinkimo, o turėtų leisti jums priimti savo augintinius į bet kurį vaistų centrą.
  • Įsitikinkite, kad žalos atlyginimo planai yra paruošti naudoti nuo pat įsigaliojimo datos. Niekada nesirinkite tokio, kuris priverstų laukti, kol jis bus naudojamas.

Be aukščiau paminėtų gairių, yra daug kitų dalykų, į kuriuos turite pagalvoti ieškodami geriausio augintinio draudimo poliso.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.