Privalumai ir trūkumai patikėjus augintinį augintinio prižiūrėtojai prieš įlaipinimo įstaigą

Pasitaiko atvejų, kai tenka išvykti į užsienį ar į tolimą vietą verslo ar pramogų reikalais ir palikti savo augintinius. Iš tikrųjų turite 2 pasirinkimus – samdyti augintinio prižiūrėtoją arba patikėti savo augintinį įlaipinimo įstaigai. Abi šios parinktys turi savo privalumų ir trūkumų.

Pasamdykite naminių gyvūnėlių prižiūrėtoją

Privalumai – Žinoma, jūsų augintinis liks žinomoje aplinkoje. Atminkite, kad gyvūnai yra laimingesni, jei liks pažįstamose vietose. Antra, samdydami augintinio prižiūrėtoją užtikrinsite, kad jūsų augintinis gaus įprastą maistą; taigi jūs nesijaudintumėte, kad jis ar ji kenčia nuo virškinimo trakto ligų. Trečia, jūsų augintinis gaus individualų dėmesį iš pasamdytos augintinio auklės, kitaip nei naminių gyvūnėlių maitinimo įstaigoje, kur kiekvienas žmogus turi skirti savo dėmesį porai augintinių. Ketvirta, jums nereikia vežti savo augintinių. Penkta, ši parinktis sumažins ligos riziką. Turite suprasti, kad patekus į laivą jūsų gyvūnas gali susirgti, nes visada yra užsikrėtimo rizika, net jei visi gyvūnai toje įstaigoje yra tinkamai vakcinuoti. Galiausiai, pasamdžius augintinio prižiūrėtoją, galėsite ne tik kas nors prižiūrėti jūsų augintinį, bet ir kažkas prižiūrėti jūsų namus, kol jūsų nėra šalia.

Trūkumai – jei pasirinksite netinkamą asmenį, kuris rūpinsis jūsų namais ir augintiniu, jūsų turtas gali būti pavogtas. Kad taip nenutiktų, būtinai pasamdykite tą, kuriuo pasitikite, galbūt šeimos narį, pusbrolį ar patikimą draugą. Be to, augintinio auklės samdymas gali būti brangus, priešingai nei antrasis variantas.

Įlaipinimo patalpos naudojimas

Privalumai – Jūsų augintinis tikrai nebus vienišas, nes įstaigoje yra ir kitų augintinių. Svarbiausia, kad jūsų augintinis bus prižiūrimas visą parą. Paprastai įlaipinimo įstaigoje kas nors yra po ranka 24 valandas per parą. Jei jūsų augintiniui prireiks skubios pagalbos, tai gali būti geriausias jūsų pasirinkimas.

Trūkumai – ši parinktis gali sukelti jūsų augintiniui stresą ir nerimą, nes jūsų augintinis bus su žmonėmis, kurių nepažįsta. Be to, jis laikinai gyvens nepažįstamoje aplinkoje. O kai jūsų augintinis patiria stresą, yra didesnė tikimybė, kad jis ar ji nevalgys, ypač jei įstaiga jam duoda kitokį maistą. Kai kuriais atvejais galite atsinešti savo augintinio ėdalo, kad įstaiga galėtų duoti jam ar jai panašaus maisto.

Renkantis, kurį iš šių variantų pasirinkti, turite pasverti privalumus ir trūkumus. Daugiau informacijos paminėta čia.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.