Patikėkite kompiuterio duomenų atkūrimą ekspertams

Atrodo, kad kompiuteriai valdo mūsų gyvenimą. Mes pasikliaujame kompiuteriais savo banko reikmėms, mokesčių paruošimo paslaugoms, orų prognozėms, bendravimui su draugais ir šeimos nariais, apsipirkimui, klientų aptarnavimui ir kt. Jei kompiuteris sugenda, tai gali pakenkti įmonei ar asmeniui.

Kai kuriais atvejais kompiuteris gali prarasti svarbią informaciją. Norint atkurti informaciją, būtina išbandyti procesą, vadinamą standžiojo disko duomenų atkūrimu. Nebent labai gerai išmanote kompiuterius, niekada neturėtumėte bandyti patys atkurti prarastos informacijos.

Jei dirbate su kompiuterine sistema, kuri turi problemų, dažnai blogiau bandyti taisyti diską naudojant kompiuteryje esančias programas. Šios programos paima kompiuterinę sistemą ir pradeda perrašyti informaciją į pažeistus failus ir aplankus. Tai gali sukelti begalę problemų.

Norėdami atkurti duomenis, paskambinsite ekspertui arba nunešite kompiuterį į kompiuterių remonto įstaigą. Ieškokite apdraustų ir licencijuotų ekspertų, nes žinote, kad jų kokybė bus tokia, kokios nusipelnė jūsų kompiuteris. Jie nuskaitys jūsų sistemą, kad išsiaiškintų problemą ar problemas, ir tada pateiks jums diagnozę.

Dažnai pastebite, kad kaina yra labai didelė. Kompiuterių remontas nėra nebrangus. Dar blogiau, jei bandysite išspręsti problemą patys. Tai, kas prasideda kaip paprastas atsigavimas, gali virsti varginančia problema. Vietoj to, kad ekspertas atnaujintų dalį standžiojo disko, staiga susidursite su kietojo disko gedimu. Jei manote, kad paprastas atkūrimas yra brangus, palaukite, kol sumokėsite už visą sistemos atkūrimą.

Tikimės, kad esate pakankamai protingas, kad žinotumėte, jog savarankiškai išardyti standųjį diską niekada nėra protinga idėja. Kietieji diskai pilni smulkmenų. Trūksta detalės gali reikšti, kad jums reikia nusipirkti naują kompiuterį. Viduje esančios dalys yra švarios, įmagnetintos ir subtilios. Net mažiausios dulkės gali sukelti standžiojo disko gedimą. Niekada neišardykite standžiojo disko.

Dėl tos pačios priežasties pataikymas į kompiuterį gali nepataisomai sugadinti standųjį diską. Diskas pilnas įmagnetintų plokštelių, kurios naudojamos saugojimui. Taip pat yra variklis, kuris paleidžia kompiuterį. Smūgio metu padaryta žala gali sugadinti jūsų kompiuterį. Kietieji diskai yra brangūs ir juos sunku pakeisti. Neleiskite atsirasti tokio pobūdžio pažeidimų.

Kompiuterio problemų metu turite pasikliauti ekspertu. Nors kaina gali atrodyti didelė, ji dažnai yra daug pigesnė nei reikalauti visiškai naujo kompiuterio. Šiuolaikiniai kompiuteriai retai būna su pilnomis programinės įrangos versijomis, todėl vien programose esantys pinigai paprastai viršys sumą, kurią sumokėtumėte, jei jūsų kompiuterį sutvarkytų specialistas.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.