Papildai šunims ir katėms – ko jūsų augintiniai tikrai norėtų, jei galėtų jums pasakyti

Papildai šunims ir katėms leidžia visų tipų naminių gyvūnėlių savininkams padaryti viską, kas geriausia dėl savo pūkuotų draugų. Be nesibaigiančios meilės, maisto ir saugaus prieglobsčio, galite padaryti daug daugiau dėl savo šunų ir kačių, kad jie būtų laimingi ir sveiki. Maisto papildai šunims ir katėms gali atgaivinti jų sveikatą, pailginti gyvenimo trukmę ir paskatinti bendrą gyvybingumą.

Jei šiuo metu savo gyvenime nenaudojate maisto papildų šunims ir katėms, gali kilti klausimas, kam jums jų reikia…

Papildoma mityba: Net pažangiausias ėdalas negali suteikti jūsų augintiniui viso reikalingo maisto.

Pažangios maistinės medžiagos: Be to, daugelis maisto papildų praranda savo veiksmingumą naminių gyvūnėlių ėdalo pavidalu. Suteikdami savo augintiniui pažangią mitybą papildų forma, atkursite jo kūną iš vidaus.

Ieškokite maisto papildų šunims ir naminiams gyvūnėliams, kurių sudėtyje yra ingredientų, kurie padeda išlaikyti ilgaamžiškumą ir gerovę.

– DMAE turėtų būti ieškoma šunų ir kačių maisto papilduose. DMAE pakelia nuotaiką, gerina atmintį ir didina fizinę energiją – visa tai svarbu augintinio sveikatai.

– L-karnitinas yra dar viena pagrindinė sudedamoji dalis, padedanti visų gyvūnų ląstelėms geriau metabolizuoti riebalus, kad būtų galima greičiau gauti energijos. Taip pat buvo kliniškai įrodyta, kad jis padidina gyvenimo trukmę.

Jei nesate tikri, ar maisto papildai tinka jūsų augintiniui, pažiūrėkite į šią nuostabią istoriją… Kai pirmą kartą buvo pristatyta globėjui, Luna buvo mažytis, per mažo svorio kačiukas, sveriantis 1,7 kilogramo. Ji buvo tokia maža, kad negalėjo būti įvaikinama. Jos globėjas bandė padėti jai priaugti svorio ir pagerinti sveikatą, tačiau mažoji būtybė vis dar sunkiai. Ji lėtai priaugo svorio, bet tada ištino pilvas. Veterinaras negalėjo to paaiškinti ir iškėlė teoriją, kad mažoji Luna turėjo daugybę įgimtų defektų. Jos globėjas nusprendė ją pasilikti, nes ji vis dar buvo per daug serganti, kad galėtų įsivaikinti.

Daugiau konsultacijų su veterinarijos gydytoju atskleidė, kad vargšė Luna turėjo papildomų venų kepenyse ir didelę veną per širdį, o tai sukėlė jos vystymosi problemų. Jos kepenų fermentų kiekis buvo 7 kartus didesnis nei turėjo būti, sutriko inkstų veikla, ji dažnai vėmė ir negalėjo valgyti įprasto maisto. Veterinaras savininkui pasakė, kad Lunai liko gyventi neilgai.

Jos savininkas suprato, kad savo namuose turi maisto papildą, kuris gali padėti. Ji nusprendė pabandyti. Du kartus per savaitę ji davė Lunai galingą maisto papildą su medžiagų apykaitos junginiais, ir per trumpą laiką Luna valgė įprastą kačių maistą ir vėmimas nutrūko. Paskesnis susitikimas parodė, kad jos kepenų fermentų kiekis sumažėjo beveik perpus, o inkstų funkcija normalizavosi.

Jei ši istorija įkvepia, įsivaizduokite, ką kokybiškas naminių gyvūnėlių papildas gali padaryti jūsų pūkuotam šeimos nariui. Labai svarbu pasirinkti tinkamą priedą. Ieškokite pirmiau minėtų ingredientų bet kuriame pasirinktame papildyme, kad įsitikintumėte, jog jis suteiks jūsų augintiniui realios naudos.

Papildai šunims ir katėms nėra prabanga. Jie yra esminė dalis, kad jūsų augintinis būtų sveikas ir aktyvus daugelį metų.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.