Naminių gyvūnėlių svarba

Gyvūnai yra labai svarbūs visiems, kurie juos turi. Tie, kurie turi augintinius, gyvena ilgiau, labiau patenkinti. Buvo žinoma, kad jie mažina mūsų kraujospūdį ir suteikia mums priežastį kiekvienai dienai. Esu turėjęs ir šunų, ir kačių, ir jie visi paliko letenų antspaudus mano širdyje. Kiekvienas augintinis turi savo asmenybę, o jų santykiai su jumis grindžiami meile ir pasitikėjimu.

Kai kurie šunys yra medžioklės draugai. Jiems patinka ieškoti žaidimo su savo savininkais ir mėgautis savo išvykomis kartu. Šie šunys taip pat yra puikūs šeimos augintiniai. Turėjau airių seterį, kuris su vyru išvyko medžioti paukščių. Ji užsiėmė verslu miške, bet kai namuose buvo mieliausias šuo. Šis šuo taip pat buvo paimtas į paklusnumo bandymus ir laimėjo juosteles šunų parodose. Ji padėjo mūsų šeimai sukurti brangius prisiminimus.

Mačiau šunis vedlius, kurie leidžia savo šeimininkui dalyvauti veikloje, kurios negalėtų be jų buvimo. Kiekvieną sekmadienį į mūsų bažnyčią vesdavo žmogus, kuris sėdėdavo pirmoje eilėje prie savo šuns vedlio. Kunigas stengėsi atnešti jam komunijos šeimininką. Šuo buvo paklusnus ir palaima šiam žmogui ir buvo gražu žiūrėti į šunį, kai jis dirba. Niekam nebuvo leista glostyti šuns, kol jis dirbo savo darbą. Jis buvo gražus vokiečių aviganis.

Yra ir kitų šunų, kurie yra tik šeimos augintiniai. Turėjau dar du šunis, kuriuos kasdien vedžiojau. Pasiilgau jų ir jų laiko su manimi, nes jie dabar perėjo vaivorykštės tiltą. Antrasis šuo buvo anglų seteris, o trečiasis – Gordono seteris. Mano galvoje yra tiek daug smagių prisiminimų.

Žinoma, su šiais šunimis turėjome kačių. Tai mitas, kad šunys ir katės nesutaria. Jei jie auginami kartu, jie toleruoja vienas kitą ir kartais net išmoksta mylėti vienas kitą. Geriausia juos atsivesti kaip šuniukus arba kačiukus, tada jie užmegs ryšį vienas su kitu ir netgi galės žaisti kartu.

Tiesiog neįsivaizduoju dienos be savo augintinių savo gyvenime. Jei sergu, turiu vieną iš mano kačių, kuri nuolat mikčioja ir žingsniuoja šalia manęs, sakydama, kad man reikia vaistų nuo astmos. Ši katė, Joshua, aš kalbu kaip mano angelas kačiukas. Tinkerbelle, mano naujausias mūsų šeimos narys dar neišmoko numatyti tokių įvykių su manimi. Žinau, kad mano augintiniai man padeda kiekvieną dieną, parodydami man savo meilę ir dėmesį. Jie man verti daugiau nei bet koks deimantinis žiedas.

Žinau, kad mano gyvenimas nebūtų pilnas be augintinio. Jie suteikia man priežastį gyventi, nes kiekviena diena su jais yra lobis, kurį galima pamatyti mano gyvenimo knygos puslapiuose.

Tikiuosi, kad jums patiko mano mintys apie augintinius mūsų gyvenime.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.