Miegančių gražuolių knygų apžvalga

Literatūros pasaulis yra gerai pažįstamas su pavadinimu „Stephen King“. Su kiekviena nauja knyga autorius siaubo skaitytojams suteikia visiškai naują jaudulio lygį. Pavadinimu „Miegančios gražuolės“ jūsų dėmesį patraukia epinė fantazija, parašyta vaikams, tačiau saugokitės, nes ši knyga iš tikrųjų yra gana bauginanti koncepcijos požiūriu.

O jei kada nors moterys išnyks iš šio pasaulio? Filme „Miegančiosios gražuolės“ moterys iš viso pasaulio pradeda užmigti, kad daugiau niekada nepabustų. Kai jie miega, jų kūną apgaubia į kokoną panaši marlė. Jei kas nors bando sutrikdyti ar sugadinti kokoną, atsibunda ne ta pati moteris, o laukinis padaras, kuris yra grynai žudymo mašina. Netrukus pandemija pradeda plisti ir tarp žmonių pradeda augti baimė. Niekas nežino priežasties ir atrodo, kad viskas yra beviltiška, nes nėra jokio gydymo, kol dėmesio centre neatsiras paslaptinga moteris Evie. Matyt, ji vienintelė moteris, kuri gali pabusti po miego ir daug ką žino.

Vienintelė knygos problema yra ilgas veikėjų, minimų pačios knygos pradžioje, sąrašas. Daugeliui skaitytojų gali būti sunku sekti daugiau nei 70 simbolių, ypač kai ne visi vaidina svarbų vaidmenį bendrame siužete. Skaityti jų istorijas ir sekti charakterio raidą atrodė beprasmiška, kai galiausiai jos tiesiog neturėjo reikšmės. Jei šie nenaudingi personažai būtų pašalinti, būtų buvę galima padaryti visą pasakojimą traškesnį, pašalinus apie šimtą puslapių.

Be to, Stephenas Kingas ir Owenas Kingas atliko puikų darbą kurdami tokią unikalią koncepciją, kuri taip pat perduoda svarbią žinią. Kadangi vis daugiau moterų pradeda miegoti, tai sukelia neramumus tarp vyrų. Jie pradeda elgtis beprotiškai tiek, kad kai kuriems vyrams pakanka vien gando, leidžiančio manyti, kad infekcija yra užkrečiama, kad jie pradėtų deginti kokonus. Tai, kaip tai buvo pasakojama, yra siaubingas ir šokiruojantis.

Kai pasieksite pabaigą, supranti, kad tėvo ir sūnaus duetas iš esmės bandė pakelti moteris per sudėtingą siužetą. Viskas susiaurėja iki to, kaip vyrams labai patogu kariauti, kad išspręstų bet ką, o moterys neša naštą ir aukojasi. Klausiate savęs – o kas, jei jūsų vaikai auga pasaulyje, kuriame pilna moterų? Ar moterys galėtų sukurti geresnį pasaulį?

Apskritai „Miegančios gražuolės“ yra šiek tiek ištemptos ir perpildytos personažų, tačiau koncepcija ir kulminacija leidžia jums skirti laiko.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.