Meilė iš toli – kai romantika sulaikoma

Aš turėjau labai sudėtingus santykius su telefonu.

Kai su vyru pirmą kartą susituokėme, iškart po vestuvių kartu praleidome nuostabias keturias savaites, o tada praėjo dvylika mėnesių, kol vėl susitikome.

Tai tiesa – turiu telefono sąskaitas, kad tai įrodytų!

Dėl mūsų imigracijos bylos sudėtingumo ir mano įmonės darbo išbandymų pirmuosius santuokos metus buvome išsiskyrę. Mano sesuo atsikraustė manęs palaikyti ir kiekvieną vakarą užmezgiau keistus, priklausomus santykius su kitu namo gyventoju – telefonu. Nuo medaus mėnesio aukštumų iki sužadėtuvių skambėjimo tono, meilė tolimojo susisiekimo atstumas turi daug didesnę galią nei jūsų uošviai, kad sulaikytų jūsų santykių romantiką.

Palikite mane pakabinti prie telefono

Nėra geresnio meilės per atstumą simbolio už telefoną. Tai gali būti ir apčiuopiamas ryšys su mylimu žmogumi, ir šaltas, beasmenis prietaisas, atsisakantis paklusti jūsų komandoms.

Man tai įgavo didžiulės juodosios rupūžės asmenybę.

Tai mane įtariai žiūrėtų, nes rasdavau pasiteisinimų eiti pro jį kas kelias minutes.

Kai jis pagaliau atgijo, niekada nežinojau, ar jis pavirs mano labai mylimu princu, ar skambučių centro telemarketingo specialistu, bandančiu man parduoti garažo duris. Nutildytas telefonas yra baisi išdavystė. Tai gali įkūnyti visas jūsų santykių abejones ir nesusipratimus.

Tačiau tolimojo susisiekimo romantika slypi ne tik telefono ragelyje.

Iššūkis yra sukurti realybę, kuria dalijatės jūs ir jūsų partneris, kurioje jus skiriantis atstumas yra tik vienas iš jūsų santykių aspektų.

Ieškoti būdų, kaip išlaikyti romantiką šviežią ir klestinčią, yra antrasis ir didesnis iššūkis!

Rinkimo tono dekodavimas

Šešios pagrindinės bendravimo taisyklės vis dar galioja, kai jūsų santykiai yra dideli:

 1. Pažink savo auditoriją
 2. Žinokite savo tikslą
 3. Žinokite savo temą
 4. Numatykite nesusipratimus
 5. Bendraukite po truputį
 6. Pateikite informaciją keliais būdais

Tačiau kaip paprastą bendravimą paversti romantiškais mainais, kai tarp jūsų yra vandenynas?

Sunkiausias dalykas meilėje per atstumą yra fizinio kūno praradimas. O prieš sąmoningai šyptelėdamas turiu omenyje neverbalinio bendravimo intymumą. Žodžiai gali apgauti, o tonas gali būti neteisingai interpretuojamas, tačiau kūno kalba prasmę perduoda kitu lygmeniu. Be šios galingos sąveikos meilės kalba gali būti tokia pat niūri ir šalta, kaip puikus britų balsas, pranešantis, kad ką tik pasibaigė jūsų telefono kortelės kreditas.

Meilės išgyvenimo tolimais atstumais vadovas

Taigi čia yra keletas patarimų, kaip jus skiriantis atstumas iš tikrųjų gali jus suartinti:

 • Rašyti meilės laiškus – Laiškų rašymas yra daug labiau apčiuopiamas ir vertingesnis nei el. laiškai ar tekstinės žinutės. Jie yra susiglamžę jūsų pačių rankomis ir neša jūsų kvapą. Taip pat sunkiau planuoti ir redaguoti savo laišką, todėl dažnai bendraujame sąžiningiau. Nepamirškite skirti laiko nusipirkti gražaus popieriaus. Užtepkite specialiu rašikliu. Padarykite tai tokia patirtimi, kuri jums patiktų ir atspindėtų laiką bei energiją, kurios nusipelnė jūsų santykiai.
 • Išnaudokite visas vietinės meilės galimybes – Įdarbinkite savo draugus ir šeimos narius, kad išlaikytumėte meilės jausmą. Nenukreipkite savo santykių į „tas pats senas, tas pats senas“ krūvą, bet kalbėkite apie tai taip, lyg jūsų partneris ką tik išėjo pro duris. Apsilankykite senose vietose ir palaikykite ryšį su jo draugais, kad įsitikintumėte, jog jis išliks apčiuopiama jūsų gyvenimo dalimi.
 • Sukurkite savo ritualus – Vien todėl, kad nesate akis į akį, neturėtų trukdyti jūsų santykiams suteikti gilumo ir esmės. Pakeiskite mįsles ar išdrįskite, vieną vakarą per savaitę atlikite maratono telefono skambučio vakarą, siųskite kvailus atvirukus iš vietinių turistų spąstų arba sukurkite savo tolimojo susisiekimo kalbą, apimančią specialius žodžius, kuriuos suprantate tik jūs ir jūsų partneris. Pasirūpinkite, kad viskas būtų švieži ir linksma, ir santykiai klestės.
 • Laikykite kojas ant žemės — Gali būti labai išlaisvina galimybė pasiduoti pašnibždomis meilės žodžiams, tačiau svarbu subalansuoti fantaziją su kasdienėmis diskusijomis. Kai vėl susijungsite, kasdienybė taip pat turės vietą jūsų santykiuose. Informuokite vieni kitus apie dalykus darbe, šeimoje ir bendruomenėje. Kai jis grįš, lengviau grįšite į „tikrąjį gyvenimą“ kartu.
 • Laikykitės savo perspektyvos – Lengva prarasti pusiausvyrą, kai pasitiki valstybine įmone, kuri priartins jus su mylimu žmogumi. Kaip ir mano atveju, galite būti apsėstas telefono, kuris niekada neskamba. Neieškokite paslėptų pranešimų statikoje ir nemėginkite skaityti tarp partnerio raidžių eilučių. Pasitikėkite santykiais ir būkite sąžiningi ir atviri savo abejonėms.
 • Apsaugokite savo asmeninę erdvę — Taip pat svarbu neleisti partnerio nebuvimui užvaldyti jūsų gyvenimo. Neatidėliokite svarbių dalykų. Pasitarkite su juo dėl didelių sprendimų, tačiau įsitikinkite, kad jūsų augimas ir tapatybė nuolat vystysis. Atminkite, kad jis keisis ir augs, o tai sustiprins jūsų santykius, jei turėsite savo naujos patirties.
 • Pripažinkite savo praradimą – Turite būti labai sąžiningi dėl atotrūkio, kuris atsiranda dėl to, kad nėra mylimo žmogaus. Kaip ir bet koks jūsų gyvenimo pokytis, pripažinkite jo egzistavimą ir planuokite jo keliamus iššūkius. Taip pat atpažinkite, ko jam trūksta. Gali būti, kad jo ilgisi namų arba jis praleidžia svarbų įvykį. Neleiskite jam žinoti, bet elkitės švelniai, kai pasidalinsite svarbiomis naujienomis, kurios privers jį jaustis toli nuo namų.
 • Venkite pakaitinio partnerio – Perkeldami visus savo emocinius poreikius priešingos lyties draugui, jūs ką nors ruošiate nuopuoliui. Verksmas ant draugo peties suprantamas, tačiau pavertus tą žmogų pakaitiniu partneriu, kyla grėsmė ir jūsų draugystei, ir tolimiems santykiams. Pasidalykite savo poreikiais su draugais ir šeimos nariais ir palikite intymesnį bendravimą savo partneriui.
 • Tikėtis, kad būsite nusivylę — Kad ir kaip tai skambėtų defliacijai, svarbu pasiruošti antiklimaksui. Visa ta energija, kurią skyrėte planuodami, svajodami ir trokšdami savo susitikimo akimirkos, niekaip negali būti palaikoma, kai įvykis įvyksta. Abu būsite pasikeitę, jausitės šiek tiek atsilikę vienas nuo kito ir senas intymumas gali pasiduoti situacijos keistumui. IMK širdį. Galiausiai sugrįšite į savo ritmą ir jei ir toliau atvirai kalbėsite apie savo jausmus ir poreikius, jūsų santykiai bus stipresni nei bet kada anksčiau.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.