Medaus mėnuo Keraloje: romantika sklinda iš užjūrio ir kalvų

Keralos atostogų paketas atneša jums pasaulį, kuriame netrūksta stebėtinai gražių elementų. Nuo didingų kalvų iki žaliuojančių, šlapių džiunglių iki charizmatiškų namų valčių – ši stebuklinga vieta užburia viską, ko tik nori. Kerala gali būti maža valstija, tvyranti pietiniuose didžiulės ir įvairios Indijos kampeliuose, tačiau tai neabejotinai yra pati nuostabiausia ir nepakartojamai nuostabiausia atostogų vieta visiems, ieškantiems potyrių iš pasaulio. Jo žavingi paplūdimiai yra iškloti šildančiomis, aukštomis, šešėlinėmis palmėmis, kurios gausiai sklinda vėjyje ramiuose smėlio pakrantėse, kurias dažnai ištirpsta ateinančių bangų šiluma. Būtent tokia romantiška valstijos atmosfera vilioja kiekvieną porą vykti medaus mėnesio į Keralą.

Užpakalinių vandenų grožis: Keralos unikalumą daugiausia lemia natūralus vandens šaltinis. Nors valstybė turi savo dalį jūros pakrančių, būtent užutėkis atnešė vietai pripažinimą ir šlovę kartu su pavydėtina ramybe. Vykstančius atostogauti Keraloje tiesiog sužavės lėti ir drovūs ežerai, upeliai, upeliai ir lagūnos, kurios taip nuostabiai puošia šią vietą. Šių užtvankų gelmes geriausiai galima ištyrinėti pasiplaukiojus įprastomis naminėmis valtimis. Patirtis gali priversti jus prašyti daugiau, ypač jei jus lydi jūsų mylimasis. Ar nenuostabu, kad Kerala buvo apdovanota paties Dievo šalies titulu? Tai yra natūralių vandens telkinių didybė, kuri tiesiog skatina lyginti su rojumi.

Laukinė gamta: Šiame vaizdingame planetos kampelyje turistai taip pat mėgsta blyksėti fotoaparatais ir padovanoti akis. Kadangi teritorija yra itin žalia ir drėgna, aplink gausu floros ir faunos. Keralos atostogų paketas suteikia jums galimybę susipažinti su kai kuriais retais paukščiais ir gyvūnais kai kuriose garsiose šventovėse ir parkuose.

Lankytinos vietos: Atostogos Keraloje yra sinonimas norint pamatyti aplinkinius dalykus – ar tai būtų panoraminiai vaizdai, ar raibuliuojantys kriokliai. Taip pat gausu sodų, muziejų ir kitų populiarių vietų. Kovalam, Bekal, Varkala ir Alappuzha yra žinomos turistinės vietos. Tačiau būtent Munnaro kurortas pasitenkina, kai reikia jaukiai praleisti medaus mėnesį Keraloje. Idduki, Rajamala ir Devikulam yra kitos kalnų stotys, kurios spindi natūraliu paplūdimiu.

Sportas, įskaitant plaukiojimą valtimis, plaukimą, sklandymą parasparniais ir vandens slides, taip pat mėgsta jaunimas. Ajurveda yra dar vienas didelis pliusas. Ir viešbučiai, kultūra ir maistas yra nepaprastai patrauklūs!

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.