Kodėl egzotiniai augintiniai neturėtų būti uždrausti

Visi žinome, kaip specialios interesų grupės gali išmušti dalykus neproporcingai – pavyzdžiui, neegzistuojanti „egzotiškų augintinių krizė“. Jei klausytumėte kai kurių gyvūnų teisių grupių, manytumėte, kad egzotiškų augintinių laikymas yra žiauru, pavojinga ir netgi ribojasi su išdavyste! Prieš pirkdami tą dienotvarkę, pagalvokite, kad vidurinės mokyklos studentas kartą įtikinamai pareiškė uždraudęs divandenilio monoksidą: bespalvis, bekvapis ir beskonis, jis kasmet nužudo tūkstančius žmonių.

Daugumą mirčių sukelia įkvėpimas, tačiau divandenilio monoksido keliami pavojai tuo nesibaigia. Ilgalaikis jo kietos formos poveikis sukelia sunkų audinių pažeidimą. Divandenilio monoksidas taip pat žinomas kaip hidroksilo rūgštis, yra pagrindinis rūgštaus lietaus komponentas, gali sukelti stiprius nudegimus, prisidėti prie žemės erozijos, gali sukelti elektros gedimus ir sumažėti automobilių stabdžių efektyvumas, taip pat buvo rastas vėžiu sergančių pacientų pašalintuose navikuose.

Ši ataskaita buvo pristatyta 50 studentų, klausiant, ką reikėtų daryti su chemine medžiaga. 43 studentai pasisakė už jo uždraudimą, 6 buvo neapsisprendę ir tik vienas teisingai pripažino, kad „divandenilio monoksidas“ iš tikrųjų yra H2O – paprastas senas vanduo. Kokie patiklūs tu?

Uždrausti mano katę yra maždaug tiek pat prasminga, kaip ir jūsų – o rezultatai yra tokie pat skaudūs augintiniui ir šeimininkui. Ar esate pasirengęs tiesai apie „Egzotinių augintinių krizę“?

  • Egzotiški augintiniai nėra pavojingi! Vienas tyrimas parodė, kad egzotiškų kačių savininkų sužalojimo rizika buvo mažesnė nei rizika susižeisti dėl naminio šuns įkandimo. Ir kiekvienas, vairuojantis motorinę transporto priemonę, patiria tris kartus didesnę riziką sau ir savo šeimai nei tas, kuris turi net didelę egzotišką katę, pavyzdžiui, tigrą.
  • Dauguma egzotiškų gyvūnų savininkų yra malonūs, protingi žmonės, kurie dievina savo gyvūnus ir puikiai jais rūpinasi. Mes mylime savo augintinius taip, kaip jūs mylite savo.
  • Dėl egzotinių gyvūnų draudimų mylimi augintiniai yra konfiskuojami, konfiskuojami ir dažniausiai nužudomi. Keletas laimingųjų gyvena narvuose, prižiūrimi nepažįstamų žmonių zoologijos soduose ir šventovėse. Tai yra nešvarios slaptos gyvūnų teisių grupės, kurių nenorite, kad žinotumėte. Draudimas nepadeda gyvūnams: jis juos nužudo!
  • Egzotiškų kačių nuosavybę jau reglamentuoja JAV žemės ūkio departamentas, JAV vidaus reikalų departamentas, JAV žuvų ir laukinės gamtos tarnyba, CITES, gyvūnų gerovės įstatymas, nykstančių rūšių įstatymas, Lacey įstatymas, daugiau miestų, apygardų ir valstijų reglamentų. nei galite paspausti lazdą, taip pat esamus gyvūnų gerovės ir visuomenės saugumo įstatymus, reglamentuojančius tiek egzotinius, tiek naminius gyvūnus.
  • „Galite nusipirkti tigrą internete už 100,00 USD“, – su siaubu skelbia tyrimų nemėgstantys aktyvistai. Tiesiog pabandykite internetu užsisakyti tigrą ar net servelą. Tau nepavyks. Ši miesto legenda puikiai pakartojama kokteilių vakarėliuose ir „gelbėk-mielus-gyvūnus-nuo blogio-žmonių“ lėšų rinkimo akcijose, tačiau jos labai trūksta realybės skyriuje. Veisėjai tikrai turi interneto svetaines, tačiau norint įsigyti egzotišką katę reikia kur kas daugiau nei spustelėti pelės klavišą.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.