Knygų apžvalga – 4 dalykai, kuriuos gavau iš Stephano Schiffmano knygos

Taigi neseniai ką tik baigiau skaityti Stephano Schiffmano „25 labai sėkmingų pardavėjų pardavimo įpročius“. Tai gana trumpas skaitymas ir, jei rimtai žiūrite į pardavimą, tikrai verta jį pasiimti. Šiame įraše noriu pasidalinti 4 ištraukomis, kurias gavau iš knygos. Puikus dalykas yra tai, kad nepaisant to, kokio tipo pardavimai jums gali priklausyti, pažadu, kad iš to gausite naudos. Ir jei juos pritaikysite, žinau, kad pasieksite tam tikrų rezultatų.

#1. Užmegzkite ryšį prieš kalbėdami apie ką nors kita. – Žmonės perka iš žmonių, kurie jiems patinka ir kuriais pasitiki. Jei atrodo, kad viskas, kas jus domina, yra artimas, jūsų nesulauksite daug. Ir net jei jums pavyks išparduoti, labai tikėtina, kad jūsų klientas atšauks. Jei norite uždaryti ir išlaikyti daugiau pardavimų, pradžioje skirkite šiek tiek laiko pakalbėti apie kitus dalykus, kurie gali sudominti jūsų klientą. Jei matote daugybę šeimos nuotraukų, užduokite klausimų apie jų vaikus. Jei matote sporto prisiminimus, pakalbėkite apie tai. Užduokite klausimus, leiskite jiems kalbėti ir klausytis. Vis dėlto nebūkite netikras, nuoširdžiai domėkitės tuo, ką jie turi pasakyti. Jei pavyks anksti užmegzti ryšį, susidėsite visus žetonus savo naudai.

#2. Įtraukite sprendimų priėmėjus. – Visada įsitikinkite, kad rengdami pristatymą yra visi sprendimus priimantys asmenys. Neturėdami jų visų, galite lengvai nusivalyti. Be to, nėra nieko blogiau, nei vienas iš sprendimų priėmėjų gauna naudotą informaciją. Paprastai jie gaus naudotos informacijos, o kai bandysite su jais susėsti, jie jau turi išankstinę nuomonę apie jūsų produktą. Nedarykite naujoko klaidos bandydami uždaryti pardavimą nedalyvaujant visiems sprendimus priimantiems asmenims.

#3. Būkite konsultantas, o ne veržlus kukurūzų kamuolys. – Jei norite uždaryti daugiau išpardavimų, tereikia išspręsti kliento problemas. Yra senas posakis: „Visi mėgsta pirkti, bet niekas nenori būti parduodami“. Jei pasirodysite įkyrus pardavėjas, atstumsite beveik visus. Jums daug geriau nustatyti, kokia yra jų problema, ir tada pasiūlyti jiems sprendimą. Jie nesijaus taip, lyg būtų sunkiai uždaryti ir parduoti, o jūs jausitės geriau žinodami, kad atliekate kokybišką išpardavimą, kuris tikriausiai nebus atšauktas.

#4. Visada prašykite rekomendacijų. – Nėra aukštesnės kokybės potencialaus kliento nei potencialus klientas, kuris palaiko ryšį su patenkintu klientu. Pavyzdžiui, jei mano brolis sulauktų šalto skambučio ar laiškų siuntėjo dėl kokio nors produkto, greičiausiai jis nekreips per daug dėmesio. Bet jei aš jam paskambinsiu ir entuziastingai pasakyčiau, kad ką tik gavau tą patį produktą ir kad jam reikia jį gauti, yra didesnė tikimybė, kad jis susidomės. Bent jau jis tikriausiai sutiks bent susitikti, kad gautų daugiau informacijos. Visada, visada, visada prašykite siuntimo. Atsakymas visada yra NE, jei neklausi. Be to, jei išliksite rekomendacijų rinkoje (kuri yra labai šilta rinkos sritis), galėsite išlaikyti ir išlaikyti aukštą uždarymo koeficientą.

Kaip matote tik iš šių 4 ištraukų, knyga yra labai vertinga. Tai greitai skaitoma, todėl net jei nemėgstate skaityti, galėsite tai suprasti. Puiku yra tai, kad patarimai yra bendri, todėl nesvarbu, ar parduodate tradicinį nekilnojamąjį turtą, ar tinklo rinkodaros srityje dalinatės savo galimybe ar produktu, patarimai jums tiks.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.