Knygos apžvalga: Išsiveržimas, būkite sveiki, 250 svarų svorio metimo istorija

Neseniai baigiau dvi šio autoriaus el. knygas: Blogas, perdėtas smurtaujančio tėvo elgesys, 1 lūžio taškas ir Supraskite apraišką, sukurkite viziją ir tvirtai laikykitės, Overstanding Book 1. Autorius Jason Criddle yra mišrios rasės ir sugedusių namų produktas. Jo tėvas, juodaodis, smarkiai jį sumušė, kai jis buvo jaunas, o kai Jasonas buvo devynerių metų, tėvas paliko jį ir jo baltąją motiną savieigai.

Mane sužavėjo šio autoriaus rašymo stilius, taip pat jo atviras atvirumas apie vaikystę ir įžvalgos apie jo galimą sėkmę. Todėl ir aš tiesiog turėjau perskaityti šią knygą. Tačiau pagrindinė priežastis, kodėl aš ieškojau šio svorio metimo skaitymo, yra asmeninė kelionė, kurią patyriau su nutukimu.

Buvau lieknas jaunuolis, aktyvus vidurinės mokyklos sportininkas, o būdamas jūrų pėstininkų korpuse buvau raumeningas – „liesas ir niekšiškas“. Tačiau maždaug prieš penkiolika metų supratau, kad priaugau nuo 3 iki 5 svarų. kasmet pastaruosius dvidešimt penkerius metus. Kai buvau korpuse, svėriau 185 svarus. Nuo to laiko didžiausias vandens rodiklis man buvo 308 svarai. Jaučiausi siaubingai, skaudėjo sėdėti su tuo dideliu pilvu, o einant skaudėjo kiekvieną sąnarį. Taigi, aš ieškojau dietų, kurios sugrąžintų mane iki optimalaus svorio.

Slim Fast ir kiti papildai nepadėjo. Atkinso, skysčio ir daugybė kitų dietų nepadėjo. Perskaičiau kelias knygas, kurios tam tikru mastu padėjo… knygos apie quinoa, sveikus šliužus, sulčių spaudimą, paleo dietą, net hipnozę ir savęs patvirtinimą – visos padėjo. Tačiau man reikėjo rasti tai, kas būtų visa apimanti, tai, kas paliestų visus gyvenimo aspektus. Radau jį viduje Prasiveržimas. Mūsų autorius mums pristatė gyvenimo pokyčius, gyvenimo pokyčius ir naują mąstymo metodą. Tai ne tik dieta ir, tiesą sakant, tai nėra dietų knyga. Tai išlikti aktyviems, protingai maitintis tinkamais intervalais ir mąstyti teigiamai.

Didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad per pastaruosius tris mėnesius numečiau 21 svarą iki 287, maždaug po svarą ar du. Tai iš tikrųjų yra geriausias būdas numesti svorio – lėtai, bet nuosekliai. Jei per šventes linkę priaugti svorio ir norite pradėti sveikesnį gyvenimo būdą, tai, žinoma, nėra atsakymas į viską, bet tai tikrai pradžia ir įkvepiantis skaitymas!

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.