Kaip laikyti medūzas kaip augintinius akvariume

Medūzų rezervuarai yra naujausi egzotiškuose akvariumuose. Tačiau medūzų bakas nėra tik dar vienas akvariumas. Tai naujos rūšies gyvas menas, gyvybės ir šviesos šaltinis, kuris tampa bet kurios erdvės židiniu. Medūzų menas yra tiesiog geriausia vieta įsigyti medūzų, medūzų akvariumą, stalinį medūzų rezervuarą ir visus naminiams gyvūnėliams skirtus priedus.

Jei vienos iš medūzų viduje įstrigo oro burbulas, paprastai burbulas išsiskirs, kai medūza plaukia aplinkui. Jei ji yra medūzoje, ją galite ištraukti rankiniu būdu. Labai švelniai suimkite medūzą ir laikykite ją aukštyn kojomis. Lėtai judinkite jį skirtingais kampais, kad surastumėte kampą, kuris leis burbului išeiti. Jei medūza atitrauks savo burnos rankas, burbulas negalės išeiti, todėl turėtumėte paleisti medūzą ir pabandyti vėliau.

Jei medūzos plaukia lėtai, tai yra ankstyvi įspėjamieji ženklai, kad vandens kokybė yra žema. Įsitikinkite, kad temperatūra neviršija 2 laipsnių 77 laipsnių, druskingumas yra ne didesnis kaip 2 ppt nuo 30, o amoniakas yra mažesnis nei 1 ppm. Jei temperatūra išjungta, sureguliuokite šildytuvą. Jei druskingumas sumažėjo, prireikus įpilkite šviežio vandens arba druskos. Jei amoniako per daug, nedelsdami pakeiskite 25 % vandens.

Jei medūzos mažėja, jos negauna pakankamai maisto. Padidinkite jų šėrimo dozę. Jei vanduo drumstas, bake yra per daug maisto. Sumažinkite šėrimo dozę. Galite patys pasigaminti sūraus vandens medūzų akvariumui, sumaišę vandentiekio vandenį, dechlorintuvą ir akvariumo druskos mišinį. Taip pat galite nusipirkti sūraus vandens vietinėje akvariumo parduotuvėje arba rinkti jį iš vandenyno. Kai gausite medūzą, norėsite laikytis šių aklimatizacijos procedūrų:

Visos mūsų medūzos siunčiamos paštu per naktinius greituosius. Atvykusios medūzos turi būti palaipsniui įvedamos į naujus namus. Pirmiausia maišelio vandens temperatūra turi pasiekti tokią pat temperatūrą kaip ir bako vandens. Antra, maišelio vanduo turi būti palaipsniui maišomas su bako vandeniu per 30 minučių.

Panardinkite maišelius su medūzomis į rezervuaro vandenį. Maišelius laikykite sandariai uždarytus ir 30 minučių palikite plūduriuoti vandenyje. Taip maišelio vanduo bus tokios pat temperatūros kaip ir bako vanduo.

Nuimkite gumines juosteles ir atidarykite maišelius neleisdami išbėgti vandeniui.

Per 30 minučių palaipsniui sumaišykite maišelio vandenį su bako vandeniu, laikydami medūzas maišeliuose. Padarykite tai keisdami maždaug 10% maišelio vandens bako vandeniu kas 5 minutes. Maišelius galite laisvai surišti guminėmis juostomis tarp vandens mainų.

Kai maišelio vanduo ir bako vanduo bus kruopščiai sumaišyti, atidarykite maišelius ir leiskite medūzoms išplaukti į rezervuarą. Būtinai laikykite juos visiškai panardintus.

Pirmąsias kelias valandas drebučiai gali mažai plaukti, kol pripras prie naujų namų. Kai medūzos bus patogios, jos plauks beveik nuolat.

Į baką įpilkite dangtelį Cycle iš karto po medūzų pridėjimo. Tada 2 ir 3 dieną įdėkite po pusę kamštelio.

Pirmą kartą pakeiskite vandenį 5 dieną, pakeisdami 25 % vandens. Tada kas dvi savaites keiskite 25% vandens.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.