Idėjos rašyti romantiškas trumpas istorijas

Yra puikių romantiškų istorijų, kurios laukia, kol bus parašytos. Ir yra daugybė idėjų, kurias galite įgyvendinti, kad jūsų romantiška novelė būtų geriausia. Yra istorinė meilė ir šiuolaikinė meilė, yra futuristinė meilė, o kaip su tiesiogine romantika? Gal kažkas tikrai jausmingo ar saldaus?

Prieš jums suteikiant daugiau pasirinkimų ir jums pradedant sunkiai apsispręsti, pakalbėkime apie esminę tiesą apie romantinį rašymą, kad rašytojas turi parašyti istoriją, kurią jis tikrai nori perskaityti. Beveik visiems žmonėms nėra smagu rašyti.

Bet taip, tai tikrai malonu ir suteikia jiems reikiamo pasitikėjimo, kad jie taip pat gali sukurti meną per puikią romantišką istoriją. Puiki romantinė istorija, kuri patiks skaitytojui, iš tikrųjų yra sunkus darbas. Sunku nuspręsti, ar laikotarpis per ilgas, ar jausmingumo lygis blankus ir visas siužetas nuobodus? Tačiau žmonės pradeda rašyti romansus, kurių nenorėtų skaityti.

Tarkime, istorija kažkaip baigia, bet dėl ​​ne tokio uolumo pirmasis knygos skaitytojas tampa paskutiniu – redaktoriumi. Nuostabu, kad ne kiekviena knyga taps bestseleriu, tačiau meilė, kurią skaitytojas gali pajusti perskaitęs knygą, turi didesnę galimybę tapti puikia romantiška istorija. Štai keletas patarimų ir metodų, kuriuos reikia naudoti tuo atveju, jei galvojate parašyti puikią meilės istoriją.

#1. Kas tai bus?

a. Nepažįstama pora, neturinti jokio supratimo apie kito egzistavimą. Likimas juos suveda ir jie gali būti vienas amžinai arba atskirti, priklausomai nuo to, kaip norite pasiekti kulminaciją ir aplinką.

b. Asmuo, kuris buvo pažįstamas labai ilgą laiką, taip pat gali būti visiškai romantiškas.

c. Nelaimingas žmogus taip pat gali būti intriguojantis ir mielas.

d. Meilė, kuri neturi būti panaši į likimą, visatą ir kt.

e. Draugai taip pat gali turėti romantiškų santykių, kurie žino vienas kito gilias paslaptis.

#2. „Kur“ taip pat yra puiki romantinė istorija.

a. Priešistorinis laikas galbūt puikus metas apibūdinti, kokia tais laikais galėjo būti meilė.

b. Nuostabi kalvos stoties aplinka, laiką leidžiančios poros meilės scenos taip pat gali būti puiki romantika.

c. Taip pat galima pasirinkti tam tikrą gana mažos geografinės vietovės aplinką, atsižvelgiant į tai, kiek gerai išmanote tos vietos tradicijas ir papročius.

#3. Kiek metų yra veiksme dalyvaujančiai porai?

a. Jie gali būti paaugliai – laukiniai ir laisvi.

b. Arba kaip tikrai seni, kurie ką tik susitiko po to, kai ilgą laiką investavo į savo ankstesnę meilę.

c. Arba susituokusi pora, kuri šviečia per visas kliūtis, arba, tarkim, citrinų gyvenimas juos metė.

#4. Keistos meilės istorijos?

a. Mergina sapnuose įsimyli vienaragį. Aiškių sapnų būsena yra vienintelė vieta, kur jie abu gali leisti laiką ir mėgautis meile. Meilė, kurios negali būti, visada palieka skaitytojo pėdsaką.

b. Dainininkas įsimyli mėnulį. Atrodo, kad mėnulis jai atsako, kaip tai daro mėnulis pasakose. Tai egzistuoja tik jos mintyse.

c. Pora, laimingai susituokusi 10 metų ir ketinanti susilaukti kūdikio, šeimoje išgyvena mirtį ir viskas griūna. Dukters atvykimas į jų gyvenimą įneša naujos vilties ir prasmės.

#5. Tie mitologiniai.

a. Yra tiek daug pasakų ir palyginimų, kurie yra mitologijos dalis, nesvarbu, ar tai būtų indų mitologija, graikų mitologija ar net genčių mitologija iš Afrikos ir Indijos.

b. Taip pat dievai ir deivės, įsimylėję žmones, yra geriausi pasakojimai, kai dievų supergalios susilieja su žmogaus galiomis.

c. Mylimas kovoja ar kovoja su dievais, kad išgelbėtų savo meilę, taip pat gali būti puiki romantinė istorija. Iš jėgų, besilenkiančių prieš meilę ir meilę, užkariaujančią, nepaisant visų absurdų, kuriuos išgyveno jų gyvenimas.

Tarp visų aukščiau išvardytų siužetų dar yra tūkstantis, kur pabaiga nėra įprasta arba pradžia keista. Vietoje, meilėje ar meilės rūšyje yra daugybė galimybių, tokiu būdu a puiki romantinė istorija būtų galima pavaizduoti, kad tai būtų didžiulis sėkmės reikalas.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.