Gyvūnų pagalvės – ar pagalvės augintiniai yra saugūs?

Kalbėdami apie savo vaikus, negalime būti pakankamai atsargūs. Daugeliui žaislų kasmet atšaukiami po nenumatytos tragedijos. Vienas iš naujausių žaislų, pasirodžiusių rinkoje, yra naujos Animal pagalvės „mano pagalvės augintiniai“. Tai mielos ir jaukios pagalvės, kurios susilanksto į įvairius gyvūnus. Yra ūkio gyvūnų, delfinų, mielų vabzdžių ir net varlių. Pagalvės augintiniai, kaip matyti per televizorių, yra pagaminti iš minkšto šenilinio audinio, kuris yra itin patogus liesti ir yra didžiulis hitas tarp mažų vaikų! Puikus šių žaislų pranašumas yra tai, kad jie yra saugūs jūsų vaikams. Nėra smulkių gabalėlių, kuriuos būtų galima nuryti ar kramtyti, ir jie turi puikią konstrukciją, todėl jie nesuirs ir neišmes atsilaisvinusių stygų.

Kodėl parašiau šią apžvalgą

Mane paskatino parašyti šią apžvalgą, nes pavargau dėl to, kad rinkoje matau nesaugius žaislus, kurie gali pakenkti mūsų mažiesiems. Nusipirkau pagalvės augintinį savo geriausių draugų dukrai ir jie man ne kartą kartojo, kaip jai tai patinka. Nusipirkau ją 1 metų gimtadienio proga ir apsidžiaugiau radusi tai, kas yra saugus visoms amžiaus grupėms.

Mano rekomendacija

Vienas dalykas, kurį aš rekomenduoju, yra pirkti didesnį dydį. Jie yra dviejų dydžių, o aš nusipirkau mažesnį iš dviejų. Net 1 metų amžiaus manau, kad didesnis gali būti dar smagiau. Juos buvo tikrai sunku apeiti atostogų sezoną ir jie buvo užsakyti kelioms savaitėms.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.