Gyvūnų ėdalo rinka – tendencijos, pramonės konkurencingumas ir ateities perspektyvos

GYVINTŲ MAISTO RINKUS

2016 m. naminių gyvūnėlių ėdalo rinka buvo įvertinta 74,9 mlrd. USD. Šiaurės Amerika užėmė didžiausią, daugiau nei 35 proc., pasaulinės rinkos 2016 m. akcijų, taigi paspartindami naminių gyvūnėlių savininkų tendencijas visame pasaulyje. Šiaurės Amerikoje Jungtinėms Valstijoms tenka didžiausia naminių gyvūnėlių ir naminių gyvūnėlių savininkų rinkos dalis, kuri turėtų užregistruoti aukštą CAGR 2017–2022 m. (prognozuojamas laikotarpis).

SKANAI NAUJŲ PATIRTIMŲ IR PORCIJŲ KAIP INDULGENCE ALIBI

Skoniai ir tekstūros tampa drąsesnės, sudėtingesnės, autentiškesnės ir specifinės. Dėl naminių gyvūnėlių ėdalo ir šiuolaikinių formatų, kuriais maišomi liofilizuoti gabalėliai su trupiniais ar skanėstais, siekiant keisti tekstūrą, naminių gyvūnėlių savininkai renkasi iš įvairių formų, tekstūrų ir skonių. Be to, švarus ženklinimas ir toliau auga. Sveikatai besirūpinantys vartotojai ieško leistinų skanėstų, pavyzdžiui, mažesnių skanėstų ar saldainių su sveikesniais ingredientais, pavyzdžiui, chia sėklomis ar jogurtu, porcijų. Naminių gyvūnėlių skanėstai vystosi, kalbant apie sudedamąsias dalis, turinčias funkcinės ar kitos maistinės naudos, todėl naminių gyvūnėlių savininkai gali mėgautis savo augintiniais be kaltės jausmo. Nauji šunų maisto produktai sudarė 80 % pasaulinių 2015 m. pristatytų produktų. Nuo 2015 m. rugsėjo mėn. iki 2016 m. rugsėjo mėn. pristatyti nauji šunų maisto produktai išlaiko su sveikata susijusias tendencijas gaminant naujus produktus pagal kategorijas. Pasaulyje kačių ėdalo dalis sudarė apie 68 proc. Ši sveikatos ir geros savijautos tendencija davė gerų pardavimų gamintojams. Keletas pavyzdžių šiame kontekste yra Hill’s Ideal Balance – naujas šunų ir kačių maisto asortimentas, kuriame natūralūs ingredientai derinami su puikiai subalansuota Hill’s mityba, dabar galima įsigyti Pietų Afrikoje. CORE® RawRev, naujas daug baltymų turintis produktas be grūdų, pristatomas Wellness CORE®, begrūdžių, natūralaus gyvūnų mitybos įmonės šeimos.

PASKIRSTYMO TINKLO TOBULINIMAS VEDA PARDAVIMĄ naminių gyvūnėlių ėdalu

Didelis interneto ryšys, pasiekiamas didžiosiose šalyse, skatina elektroninės prekybos svetainių, kaip veiksmingo platinimo kanalo, naudojimą. Patogumo, gerovės ar išskirtinumo, saugumo ir rinkos žinomumo sąvokos besivystančiose šalyse vaidina labai svarbų vaidmenį. Vietinių prekių nepatikimumas, kaip rodo pastarieji skandalai, verčia pasitikėti ir užsienietiškomis prekėmis. Jie yra lengvai prieinami per elektroninę prekybą, todėl pardavimai dar labiau didėja. Dėl dviejų pramonės naminių gyvūnėlių parduotuvių „PetSmart“ ir „Petco“ elektroninės prekybos kanalas sparčiai auga dėl naminių gyvūnėlių produktų pardavimo. Pavėluotas rinkos sujungimas nedidelėse mažų ekonomikų rinkose, tokiose kaip Vietnamas, Tailandas ir kt., yra infrastruktūros atsilikimo ir beveik nereikšmingo produkto žinomumo priežastis. Šios parduotuvės siūlo besiformuojančius rinkos pranašumus – žemus reglamentus ir konkurenciją. Elektroninei prekybai stiprėjant, įmonės derasi dėl nuolat kintančios interneto aplinkos su tokiais veiksniais kaip santykiai su tokiais milžinais kaip „Amazon“, kurie nusprendžia parduoti per panašias el. prekybos svetaines ir susijungimus bei įsigijimus. Pavyzdžiui, 2017 m. balandžio mėn. „PetSmart“ paskelbė, kad įsigys „Chewy.com“, o tai padidino nepriklausomų naminių gyvūnėlių pardavėjų nerimą. Reaguodama į tai, „Tuffy’s Pet Food“, nepriklausomų ir šeimyninių įmonių gamintoja, paskelbė atsiimanti savo produktus iš „Chewy“, nes ji priklausys didžiausiam JAV naminių gyvūnėlių parduotuvių tinklui. Nors „Tuffy’s“ praneša apie labai teigiamą atsakymą, ne kiekviena įmonė lengvai atsiskiria nuo didelių el. prekybos svetainių.

„LAISVA NUO VISKO“ IR „FLEXITARIAN EFEKTAS“, Abu KARTU KELIAMI

Nors šiandien vartotojai yra ne visą darbo dieną dirbantys vegetarai, atrodo, kad jie elgiasi priešingai, kai kalbama apie naminių gyvūnėlių maistą. Gyvūnų savininkai ieško mitybos variantų, orientuotų į šunų ir kačių mėsėdžių prigimtį, taip didindami produktų, turinčių daug šviežios mėsos teiginių, skaičių. Nepaisant mėsėdžių dietos paklausos, daržovės vis dar populiarėja, o gamintojai atnaujina savo turimus produktus. „Free from“ visiems tendencija populiarėja nuo pastarųjų kelerių metų ir dabar tapo populiari. Naminių gyvūnėlių ėdalas kuriamas atsižvelgiant į žmonių rūpesčius, įskaitant ekologiškus ir ne GMO ingredientus. Šios sudedamosios dalys yra naudojami mažai angliavandenių turinčiuose receptuose ir teigia, kad nauji grūdų produktai neturi glitimo, o 2011 m. šis skaičius išaugo nuo vieno iš 15 2011 m. iki vieno iš penkių 2016 m. Naujų produktų, kurių sudėtyje yra ekologiškų arba be GMO ingredientų, rinka auga. Tikimasi, kad per ateinančius dvejus metus ekologiško ir natūralaus maisto pardavimas kasmet padidės 14,6 proc., „Petco“ ir „PetSmart“ ekologiškas ėdalas perkamas atitinkamai 7,1 ir 5,6 proc., o veterinarijos klinikose – 5,3 proc. Prekiniai ženklai daugiau informuoja apie gamybos procesus, nes didėja vartotojų susidomėjimas natūraliu, autentiškumu ir skaidrumu.Tai pasakytina ir pirkėjams, ypač tiems, kurie ieško netradicinio formato gaminių, tokių kaip žaliavos, liofilizuotos, sustingęs ir iškepė. Balchem ​​Corp., pasaulinė sveikatos ir mitybos įmonė, pristatė naują specialių maistinių medžiagų ir unikalių perdirbimo priedų liniją. „Omega Plus“ asortimentas buvo pristatytas Pietų saloje 2016 m. rugsėjį, po dvejų metų nenutrūkstamo tyrimų ir plėtros. Be to, Bobas Martinas pristatė produktų asortimentą Simply+, kuris parduodamas kaip „pažangus maistas, aprūpinantis šunis visais sveikos mitybos elementais“.

PASIENIO ZONA, PADĖTI PATENKINTI DIDŽIAMĄ PAKALĄ

Vidaus rinka Kinijoje kasmet auga daugiau nei 30 %, o iki 2022 m. ji taip pat spartės ir pasieks 150 mlrd. CNY ir dar daugiau, todėl ji yra trečia pagal dydį rinka visame pasaulyje. Be to, Hangdžou Džedziango provincijoje atidarė pirmąją tarpvalstybinę naminių gyvūnėlių pramonės eksperimentinę zoną miesto Jianggan rajone. Eksperimentinėje zonoje bus vykdomos tarpvalstybinio importo reguliavimo ir patvirtinimo reformos. Ji išnagrinės nacionalinių standartų įvedimą pramonėje ir skatins šalyje pagamintų produktų eksportą. Be to, eksperimentinėje zonoje buvo įsteigtos daugiau nei 35 įmonės, įskaitant tarpvalstybines elektroninės prekybos svetaines, tokias kaip Tmall, Kaola Beibei ir susijusias logistikos ir sandėliavimo įmones. Iš esmės zona suteikia vieno langelio paslaugas ir siekia įtraukti atvirus, skaidrius ir protingus naminių gyvūnėlių ėdalo importo kanalus ir reguliavimo politiką. Šalys imasi panašių pastangų, siekdamos sutelkti dėmesį į augančią augintinių populiaciją ir tendencijas. Rinkos žaidėjai visiškai išnaudoja šią situaciją ir investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą novatoriškų produktų pristatymui.

ŽYMI RINKOS POKYČIAI

1. „Nestlé Purina“ savo gamykloje Bük mieste, Vengrijos šiaurės vakaruose, atidarė naują gamybos salę, todėl gamykla tapo didžiausiu gamybos centru Europoje ir atidarė 86 mln. USD gamyklas Brazilijoje. Tikimasi, kad šis žingsnis paskatins „Nestlé Purina“ augti daugiau nei vidaus rinka.

2. Carna4: formulės, įkvėptos sveiko maisto tendencijų. Šis gamintojas įkvėpimo semiasi iš žmonių sveiko maisto sektoriaus, kurdamas naujoviškus ir visaverčio maisto receptus šunims ir katėms.

3. PetLife pakeičia lūkesčius įsigyti Dr. Geoffo tikro maisto naminiams gyvūnėliams. „PetLife Pharmaceuticals, Inc.“, naujos kartos didelio stiprumo veterinarinių vaistų nuo vėžio ir naminiams gyvūnėliams skirtų maistinių medžiagų kūrėja, paskelbė, kad įsigyja Dr.

4. Vokiečių kompanija įžengia į Tailandą. Vokietijoje įsikūrusi šunų ir kačių ėdalo įmonė Interquell įžengė į Tailando pramonę sukūrusi bendrą įmonę Happy Pet (Thailand) Co Ltd su partneriu Technic Pet Holding, pranešė Pets International. Interquell valdo 49% bendros įmonės akcijų. „Interquell“ priklauso aukščiausios kokybės prekių ženklai „Happy Dog“ ir „Happy Cat“.

ATASKAITA APIE TEMOS

Kaip bendravimas akis į akį paskatins augintinių ėdalo rinką skaitmeniniame amžiuje?

Ar mažai tiamino turintis kačių maistas yra Australijos kačių mirties priežastis?

Maistas be glitimo, GMO maistas, darantis savo ženklą naminių gyvūnėlių ėdalo pramonėje.

Valgomieji vabzdžiai populiarėja naminių gyvūnėlių maistu.

Sužmoginimas ir priemokų didinimas naminių gyvūnėlių pramonėje.

Ar JAV ir Kinija ir toliau dominuos naminių gyvūnėlių ėdalo rinkoje? Kokios yra besivystančios rinkos?

Ar augantis rinkos ryšys Azijos šalyse Vietname, Tailande ir kt. paskatins Azijos ir Ramiojo vandenyno naminių gyvūnėlių maisto rinką?

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.