Geriausi gyvūnai nuo depresijos

Nors kišeniniai augintiniai gali suteikti komforto, jei turite tam vietos ir laiko, šuo ar katė greičiausiai yra geresnis augintinis. Tai augintiniai, kurie iš tikrųjų gali mokytis ir prie jūsų pripras. Kadangi jie gyvena ilgiau, jie tikriausiai taip pat bus geresni augintiniai; jų nereikės keisti taip dažnai.

Šunys ir katės dažnai gali tapti šeimos nariais ir šiuo atveju tai yra labai gerai. Turėti gyvūną, kuris nekantriai laukia, kol grįšite namo, kaip ir šuo, gali būti labai naudinga. Katės, nebent jos yra ypač nusiteikusios, taip pat džiaugsis jus matydamos, kai grįšite namo (nebent jos miega). Kačiukai, kaip ir dauguma šunų, yra ypač žaismingi. Jie labai mielai atsakys, jei pasiūlysite žaisti kartu, o kartais net prieis prie jūsų pasiūlydami pažaisti žaidimą.

Tačiau svarbu atsiminti, kad nors galite kalbėtis su savo augintiniais, jie negali pakeisti žmonių draugystės. Jie nekalba atgal. Galite papasakoti savo šuniui ar katei apie savo dieną arba papasakoti, kaip jaučiatės, bet jis negalės pasakyti jokių patarimų. Jis nepasakys, kad viskas bus geriau, bet gali apsilaižyti tavo veidą. Kartais tai yra viskas, ko jums reikia.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.