Cukriniai sklandytuvai kaip augintiniai: privalumai ir trūkumai

Nėra jokių abejonių: cukraus sklandytuvai yra tokie mieli, kad niekada nepraleisite progos su jais žaisti ir susidraugauti. Be to, jie yra tokie maži, kad gali tilpti į kišenes ir nešiotis visur, kur einate. Šie mažieji Australijos sklandytuvai yra meilūs, protingi ir nepaprastai mylintys. Jei jums reikia gyvūno kompaniono, kuriam nereikia per daug, išskyrus jūsų rūpestingumą ir meilę, tuomet tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę jį įsigyti.

Jei norite įsigyti cukraus sklandytuvą, turite pažvelgti į privalumus ir trūkumus, kuriuos reikia turėti kaip augintinį. Nors gali atrodyti, kad jie yra vieni didžiausių naminių gyvūnėlių, kuriuos galite gauti, jie vis tiek turi ypatingų poreikių ir savybių, kurias jums gali būti sunku aprūpinti ir prie jų prisitaikyti. Taigi, prieš pradėdami pirkti sau, peržiūrėkite šį privalumų ir trūkumų sąrašą, kad jie būtų augintiniai.

Minusai arba trūkumai

1. Jie yra naktiniai. Cukriniai sklandytuvai yra naktinio pobūdžio. Tai reiškia, kad jie linkę būti aktyvūs ir budrūs naktį. Jei ieškote linksmybių, kurias gali suteikti žaidimas su vienu, galite tai patirti tik praėjus kelioms valandoms po saulėlydžio. Jūsų gali net pabusti ir tapti aktyvi tik tada, kai ruošiatės miegoti.

Norėdami išspręsti šią problemą, turite dvi galimybes: išmokyti juos prisitaikyti prie jūsų tvarkaraščio arba leisti jiems būti. Kadangi šiuos gyvūnus galima prijaukinti, galite juos išmokyti pagal savo tvarkaraštį. Tai reikštų ramesnius vakarus. Tačiau kadangi sklandytuvams reikia dėmesio ir meilės, jie gali jaustis prislėgti ir nerimauti, jei tiek daug jūsų nematys namuose. Leisdami jiems gyventi savo naktiniais būdais, po darbo ar mokyklos jūsų lauks laimingas cukraus sklandytuvas. Jūs tiesiog turite pateikti jų narvuose žaislų, kurie liks laimingi ir nepažadins jūsų, kai miegate.

2. Vieno ar kelių klausimas. Kaip minėta, cukraus sklandytuvai yra labai bendraujantys ir jiems reikia nuolatinio palydovo. Jei perkate tik vieną, jums reikės skirti jam didžiausią dėmesį ir meilę. Kadangi jie yra naktiniai, jūs tikisi, kad žaisite su juo vakare. Tačiau reikia ir miegoti. Norėdami tai išspręsti, galbūt norėsite gauti kitą (kitaip tariant, porą), kad kiekvienam būtų nuolatinis palydovas.

3. Jų negalima treniruoti ant puoduko. Skirtingai nei šunys ir katės, cukraus sklandytuvai negali būti mokomi ant puoduko. Jei labai gerai pažįstate savo augintinį, galite pastebėti jo elgesį dar prieš jam einant į puoduką. Jei pastebėsite, kad jie ruošiasi „eiti“, nuveskite juos į vietą, kur jie gali paleisti. Cukriniai sklandytuvai paprastai nesišlapintų ir nesituštintų toje vietoje, kur miega. Jei sklandytuvui leisite dažnai miegoti kišenėje, jis ant jūsų nesišlapins.

Privalumai arba privalumai

1. Lengva klijuoti su cukraus sklandytuvais. Tinkamai rūpindamiesi, dėmesiu ir bendraudami, galite priversti šiuos mielus mažylius užmegzti ryšį su jumis. Jie atpažins tave – tavo kvapą, tavo žingsnius, tavo balsą, viską! Jie mielai susirangytų tavo glėbyje ar kišenėje ir ten miegotų, kai tik būtų suteikta galimybė.

2. Jie be galo žavūs… ir mieli! Jų mielumas gali padėti jums atsikratyti streso. Jums gali būti atsipalaidavusi žiūrėti, kaip jie žaidžia, šokinėja, lipa ir sklando. Jei turite porą, stebėdami, kaip jie kartu žaidžia savo narve, jausitės laisvai ir atsipalaidavę.

3. Jie nereikalauja priežiūros ir nebrangūs. Cukraus sklandytuvams nereikia reguliariai lankytis pas veterinarą. Jiems taip pat nereikia skiepytis ir dehelmintizuoti, pavyzdžiui, šunims ir katėms. Laikytis jų dietos taip pat nebrangu.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.