Bazi (arba 4 ramsčiai) populiarumui ir romantikai nustatyti

Per diskusiją su mano mokiniu apie kinų astrologijos meną Bazi (taip pat žinomą kaip 4 ramsčiai), domėjosi, kodėl kai kurie žmonės atrodė gana populiarūs tarp draugų ir giminaičių, bet niekada nesimėgauja tokiu populiarumu, kai kalbama apie romantiški santykiai.

Bazyje paprastas būdas įvertinti asmens populiarumą yra pažvelgti į persikų žiedų žvaigždes, kurias atstovauja Kinijos Zodiako gyvūnai, žiurkė, arklys, triušis ir gaidys. Persikų žiedas kinų kalboje reiškia romantiką, ir daugelis žmonių klaidingai mano, kad šie 4 Zodiako ženklo gyvūnai atspindi asmens romantikos indeksą, nors iš tikrųjų plačiau reiškia šio asmens populiarumo indeksą. Galų gale, prieš įsitraukdami į romaną, turite būti populiarus. Kita dažna žmonių daroma klaida yra manyti, kad Zodiako ženklo gyvūną galima užfiksuoti tik gimimo metais. Faktas yra tas, kad Bazyje mūsų gimimo mėnuo, diena ir valanda taip pat išmeta po vieną Kinijos Zodiako gyvūną, todėl kiekvienas žmogus turės 4 Zodiako gyvūnus, atitinkančius jo gimimo dieną ir valandą. Štai kodėl kai kurie žmonės nori pavadinti Bazi kaip 4 ramsčių studijas.

Tiesa, persikų žiedas, kurį vaizduoja 4 Zodiako gyvūnai, atspindi to žmogaus romantikos indeksą. Gerai žinomas pavyzdys yra senovės Kinijos imperatorius Qian Long, kurio 4 stulpuose yra visi 4 persikų žiedų zodiako gyvūnai. Na, faktai kalba patys už save, nes visi žinome, kad senovės Kinijos imperatoriai vidutiniškai turėjo apie 3000 sugulovių.

Tačiau mažiau žinoma yra tai, kad šie persikų žiedų zodiako gyvūnai iš tikrųjų taip pat atspindi populiarumo indeksą ir kad mes galime dar labiau patikslinti stebėjimą, kad atskirtume, ar asmuo yra populiarus pasirinkimas romantikai, ar tik populiarus kitais aspektais. Norėdami nustatyti, ar vienas yra populiarus romantikos pasirinkimas, turime išsiaiškinti visus 4 Zodiako gyvūnus, esančius 4 ramsčiuose. Tada suderinkite 3 kitų stulpų Zodiako gyvūną su metų arba dienos stulpo Zodiako gyvūnu. Norėdami sužinoti apie rungtynes, žiūrėkite šį sąrašą:

Metai arba Dienos stulpas, turintis Zodiako gyvūną beždžionę, žiurkę arba drakoną, persikų žiedas bus gaidys, jei jis bus rastas likusiuose 3 stulpuose.

Metai arba Dienos stulpas, turintis Zodiako gyvūną gyvatę, gaidį arba jautį, persiko žiedas bus arklys, jei jis bus rastas likusiuose 3 stulpuose.

Metai arba Dienos stulpelis, kuriame yra Kiaulė, Triušis arba Avinas, persikų žiedas bus Žiurkė, jei jis bus rastas likusiuose 3 stulpuose.

Metai arba Dienos stulpas, turintis Zodiako gyvūną tigrą, arklį arba šunį, persiko žiedas bus triušis, jei jis bus rastas likusiuose 3 stulpuose.

Tai reiškia, kad kažkas, kurio Bazi atitinka šią sąlygą, paprastai neturės problemų susirasti romantikos perspektyvų. Žmonės, kurie neatitinka šios sąlygos, tačiau savo 4 stulpuose turi daug persikų žiedų zodiako gyvūnų, dažniausiai yra tie, kurie yra populiarūs tarp žmonių platonišku lygiu. Dažniausiai tokie žmonės tampa komandos draugais projektiniam darbui arba užplūsta pagalbos ir patarimo prašymais. Tikėtina, kad šie žmonės yra paslaugūs, naudingi ir gabūs žmonės, į kuriuos dauguma žmonių ieško pagalbos arba nori pasikliauti.

Tikiuosi, kad skaitytojams šis patarimas, kaip atskirti populiarumą ir romantišką asmens indeksą, bus naudingas.

Recommended Articles

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.